SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
Svarog FC Teplice

20. kolo, Pá 23.02 20:00

SK Interobal Plzeň 9
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

19. kolo, Pá 16.02 20:00

FK ERA-PACK Chrudim13
SK Interobal Plzeň 2

SK Olympik Mělník

18. kolo, Pá 09.02 20:00

SK Interobal Plzeň 5
SK Olympik Mělník0

SK Interobal Plzeň

17. kolo, Čt 18.01 20:10

1.FC Nejzbach Vysoké M..1
SK Interobal Plzeň 4

Helas Brno

16. kolo, Pá 12.01 20:00

SK Interobal Plzeň 6
Helas Brno2

SK Interobal Plzeň

15. kolo, Pá 05.01 20:00

AC Gamaspol Jeseník 1
SK Interobal Plzeň 7

SKP Ocel Třinec

14. kolo, Pá 22.12 20:00

SK Interobal Plzeň 4
SKP Ocel Třinec1

SK Interobal Plzeň

13. kolo, Pá 15.12 20:30

Gardenline Litoměřice..3
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

12. kolo, Pá 08.12 20:00

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha5

FC Démoni Česká Lípa

11. kolo, Pá 24.11 20:00

SK Interobal Plzeň 6
FC Démoni Česká Lípa..0

SK Slavia Praha

21. kolo, Pá 02.03 20:00

SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

Plzeň se Slavií bojovala, ale prohrála v prodloužení! Divácký rekord se povedl a přišel i Martin Straka

Plzeň se Slavií bojovala, ale prohrála v prodloužení! Divácký rekord se povedl a přišel i Martin Straka

Velikonoční pondělí v Plzni bylo navíc o skvělém futsalu. Interobal Plzeň se totiž postavil k prvnímu zápasu čtvrtfinále play-off proti Slavii Praha. Utkání začalo od 19 hodin a již půl hodiny před začátkem bylo jasné, že o utkání je velký zájem.

Hala se začala zaplňovat a jak vedení klubu avizovalo, že věří v další rekord v návštěvnosti futsalového utkání v Plzni se potvrdilo. Halu Lokomotivy tak navštívilo před 600 diváků a rekord je na světě. Překonala se tak hranice 550 diváků z minulého roku v zápase Interobal Plzeň vs Rádio Krokodýl Brno. "Je super, že diváci měli o utkání takový zájem. Převážně se pracovalo na sociálních sítích a je vidět, že zájem o náš zápas byl velký. Věřím, že dorazí i na další zápasy," říká ředitel pro PR a marketing Michael Sinkule.

Utkání samotné mělo vše co utkání ve vyřazovací fázi má mít a dostálo svému, že se bude jednat o utkání velmi vyrovnané. Jediné co tomu ze strany domácích chybělo, byla výhra. Rozhodující branku totiž přineslo až druhé prodloužení, ve kterém se přes celé hřiště trefil Radim Záruba, a Slavia vyhrála 4:3. Série pokračuje už tento čtvrtek v Praze od 20 hodin v hale v Edenu! ( Utkání můžete sledovat ve čtvrtek živě - ZDE )

Již před utkáním i při nástupu bylo všem jasné, že Plzeň se pečlivě připravovala nejen na fanoušky, ale i naši hráči v kabině na svůj zápasový styling. Po dobu play-off mohou Plzeňáci zapomenout na holicí strojky, ale dokonce jejich hlavy zdobí šedá a u některých bloňďatá hlava. Více najdete ve fotogalerii ze zápasu - ZDE Na fotografiích nemůže chybět spousta fanoušků, ale i návštěva šéfa hokeje v Plzni Martina Straky.

První gól vstřelil ve třetí minutě hráč Slavie Michal Salák, který vyřešil dobře secvičený signál sešívaných a zaváhání obrany Plzně - 0:1. Odpověď na tento gól netrvala dlouho a již v sedmé minutě parádní ránou z dálky prostřelil vše kanonýr Plzně Michal Štrajt - 1:1. Obě mužstva měla několik šancí, ale většina střel šla buď mimo, nebo je pochytalo duo skvělých brankářů Kubíček a Vahala. 

Druhý poločas začal lépe domácí tým a vyrukoval na Slavii. Hned ve druhé minutě druhého poločasu se po přesné vzdušné přihrávce od Holého trefil Tomáš Abrham 2:1. Slavia pak ve 29 minutě využila chyby obrany Plzně a z rohu srovnal na 2:2 Směřička. Sešívaným toto skóre nestačilo a ve 33 minutě znovu zahrozila svou nejsilnější zbraní a to Radimem Zárubou, který obešel a natáhl na sebe hráče Plzně a přihrál před branku Kubíčka svému spoluhráči Hrdinovi a ten přes brankáře zavěsil na 2:3. Trenér Plzně Petr Kučera pak přistoupil k power-play. Domácí ji dohráli do dvou naprosto vyložených šancí, které ale zlikvidoval skvěle chytající Vahala. Minutu před koncem to však přišlo a po několika odrazech překonal Vahalu jeho spoluhráč Jan Homola vlastním gólem - 3:3.

Náš tým šel do prodloužení pod tlakem pěti faulů, hrál tak nadále power-play na držení míče s přesným zakončením. Nakonec přišla chyba v druhé pětiminutovce, míč se dostal k Zárubovi, který přes celé hřiště rozhodl o výhře Slavie 3:4!

Interobal Plzeň – SK Slavia Praha 3:4 (po prodloužení, 3:3, 1:1) stav série 0:1
Branky: 6. Štrajt (Abrham), 22. Abrham (Holý), 39. Homola (vlastní) – 3. Salák (Novotný), 29. Směřička (Záruba), 33. Hrdina (Záruba), 49. Záruba
Plzeň: Kubíček, Landrgott – Mižár, Holý, Štrajt, Havel, Abrham, Kasýk, Hudaček, Šíša, Štverák, Stejskal, Forman. Buchta. Trenér: Kučera
Slavia: Vahala, Garčár – Brychta, Záruba, Novotný, Salák, Lištván, Oliva, Směřička, Homola, Míča, Hrdina, Matějka, Wojnar. Trenér: Brychta

↓ Mrkněte i na naše videa k prvnímu zápasu čtvrtfinále CHANCE futsal ligy ↓

↓ Sestřih ze zápasu na naší Facebook stránce ↓

↓ Hodnocení zápasu od Venci Kubíčka ↓

↓ Hodnocení zápasu od Petra Kučery ↓

Galerie k aktualitě

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 124542
Posledních 30 dnů: 3208 | Posledních 7 dnů: 905 | Poslední den: 120

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne