SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
SK Interobal Plzeň

Pá 28.04 20:00

SK Slavia Praha6
SK Interobal Plzeň 4

SK Slavia Praha

Po 24.04 20:00

SK Interobal Plzeň 5
SK Slavia Praha3

SK Interobal Plzeň

Čt 20.04 20:00

SK Slavia Praha7
SK Interobal Plzeň 2

SK Slavia Praha

Po 17.04 19:00

SK Interobal Plzeň 3
SK Slavia Praha4

SK Interobal Plzeň

22. kolo, Pá 31.03 20:00

SK Slavia Praha7
SK Interobal Plzeň 4

SKP Ocel Třinec

21. kolo, Pá 24.03 20:00

SK Interobal Plzeň 2
SKP Ocel Třinec3

SK Interobal Plzeň

20. kolo, Pá 10.03 20:30

AC Sparta Praha2
SK Interobal Plzeň 3

FC Benago Zruč nad Sázavou

19. kolo, Pá 24.02 20:00

SK Interobal Plzeň 3
FC Benago Zruč nad Sáz..6

SK Interobal Plzeň

18. kolo, Pá 17.02 20:30

Mados MT Hradec Králov..1
SK Interobal Plzeň 4

Gardenline Litoměřice

17. kolo, Pá 03.02 20:30

SK Interobal Plzeň 3
Gardenline Litoměřice..3

SK Interobal Plzeň B

Pá 04.08 17:30

SK Interobal Plzeň
SK Interobal Plzeň B

FC Jerigo 1994 Plzeň

Pá 11.08 19:30

SK Interobal Plzeň
FC Jerigo 1994 Plzeň

ŠK Across Pinerola Bratislava

Přátelský z., Pá 18.08 18:30

SK Interobal Plzeň
ŠK Across Pinerola Bra..

SK Interobal Plzeň

So 19.08 15:00

Győri ETO Futsal Club
SK Interobal Plzeň

PMFK Sibirjak Novosibirsk

Čt 24.08 19:00

SK Interobal Plzeň
PMFK Sibirjak Novosibi..

SK Interobal Plzeň

Pá 25.08 20:00

Svarog FC Teplice
SK Interobal Plzeň

SK Interobal Plzeň

1. kolo, Út 05.09 20:30

AC Sparta Praha
SK Interobal Plzeň

Gardenline Litoměřice

2. kolo, Pá 08.09 20:00

SK Interobal Plzeň
Gardenline Litoměřice..

SK Interobal Plzeň

3. kolo, Pá 15.09 20:00

SKP Ocel Třinec
SK Interobal Plzeň

AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník

4. kolo, Pá 29.09 20:00

SK Interobal Plzeň
AC Gamaspol Jeseník AC..

Plzeň se Slavií bojovala, ale prohrála v prodloužení! Divácký rekord se povedl a přišel i Martin Straka

Plzeň se Slavií bojovala, ale prohrála v prodloužení! Divácký rekord se povedl a přišel i Martin Straka

Velikonoční pondělí v Plzni bylo navíc o skvělém futsalu. Interobal Plzeň se totiž postavil k prvnímu zápasu čtvrtfinále play-off proti Slavii Praha. Utkání začalo od 19 hodin a již půl hodiny před začátkem bylo jasné, že o utkání je velký zájem.

Hala se začala zaplňovat a jak vedení klubu avizovalo, že věří v další rekord v návštěvnosti futsalového utkání v Plzni se potvrdilo. Halu Lokomotivy tak navštívilo před 600 diváků a rekord je na světě. Překonala se tak hranice 550 diváků z minulého roku v zápase Interobal Plzeň vs Rádio Krokodýl Brno. "Je super, že diváci měli o utkání takový zájem. Převážně se pracovalo na sociálních sítích a je vidět, že zájem o náš zápas byl velký. Věřím, že dorazí i na další zápasy," říká ředitel pro PR a marketing Michael Sinkule.

Utkání samotné mělo vše co utkání ve vyřazovací fázi má mít a dostálo svému, že se bude jednat o utkání velmi vyrovnané. Jediné co tomu ze strany domácích chybělo, byla výhra. Rozhodující branku totiž přineslo až druhé prodloužení, ve kterém se přes celé hřiště trefil Radim Záruba, a Slavia vyhrála 4:3. Série pokračuje už tento čtvrtek v Praze od 20 hodin v hale v Edenu! ( Utkání můžete sledovat ve čtvrtek živě - ZDE )

Již před utkáním i při nástupu bylo všem jasné, že Plzeň se pečlivě připravovala nejen na fanoušky, ale i naši hráči v kabině na svůj zápasový styling. Po dobu play-off mohou Plzeňáci zapomenout na holicí strojky, ale dokonce jejich hlavy zdobí šedá a u některých bloňďatá hlava. Více najdete ve fotogalerii ze zápasu - ZDE Na fotografiích nemůže chybět spousta fanoušků, ale i návštěva šéfa hokeje v Plzni Martina Straky.

První gól vstřelil ve třetí minutě hráč Slavie Michal Salák, který vyřešil dobře secvičený signál sešívaných a zaváhání obrany Plzně - 0:1. Odpověď na tento gól netrvala dlouho a již v sedmé minutě parádní ránou z dálky prostřelil vše kanonýr Plzně Michal Štrajt - 1:1. Obě mužstva měla několik šancí, ale většina střel šla buď mimo, nebo je pochytalo duo skvělých brankářů Kubíček a Vahala. 

Druhý poločas začal lépe domácí tým a vyrukoval na Slavii. Hned ve druhé minutě druhého poločasu se po přesné vzdušné přihrávce od Holého trefil Tomáš Abrham 2:1. Slavia pak ve 29 minutě využila chyby obrany Plzně a z rohu srovnal na 2:2 Směřička. Sešívaným toto skóre nestačilo a ve 33 minutě znovu zahrozila svou nejsilnější zbraní a to Radimem Zárubou, který obešel a natáhl na sebe hráče Plzně a přihrál před branku Kubíčka svému spoluhráči Hrdinovi a ten přes brankáře zavěsil na 2:3. Trenér Plzně Petr Kučera pak přistoupil k power-play. Domácí ji dohráli do dvou naprosto vyložených šancí, které ale zlikvidoval skvěle chytající Vahala. Minutu před koncem to však přišlo a po několika odrazech překonal Vahalu jeho spoluhráč Jan Homola vlastním gólem - 3:3.

Náš tým šel do prodloužení pod tlakem pěti faulů, hrál tak nadále power-play na držení míče s přesným zakončením. Nakonec přišla chyba v druhé pětiminutovce, míč se dostal k Zárubovi, který přes celé hřiště rozhodl o výhře Slavie 3:4!

Interobal Plzeň – SK Slavia Praha 3:4 (po prodloužení, 3:3, 1:1) stav série 0:1
Branky: 6. Štrajt (Abrham), 22. Abrham (Holý), 39. Homola (vlastní) – 3. Salák (Novotný), 29. Směřička (Záruba), 33. Hrdina (Záruba), 49. Záruba
Plzeň: Kubíček, Landrgott – Mižár, Holý, Štrajt, Havel, Abrham, Kasýk, Hudaček, Šíša, Štverák, Stejskal, Forman. Buchta. Trenér: Kučera
Slavia: Vahala, Garčár – Brychta, Záruba, Novotný, Salák, Lištván, Oliva, Směřička, Homola, Míča, Hrdina, Matějka, Wojnar. Trenér: Brychta

↓ Mrkněte i na naše videa k prvnímu zápasu čtvrtfinále CHANCE futsal ligy ↓

↓ Sestřih ze zápasu na naší Facebook stránce ↓

↓ Hodnocení zápasu od Venci Kubíčka ↓

↓ Hodnocení zápasu od Petra Kučery ↓

Galerie k aktualitě

Diskuze

Interobal k.s. Statutární město Plzeň Městský obvod Plzeň 3

Počet návštěv: 99028
Posledních 30 dnů: 2306 | Posledních 7 dnů: 1053 | Poslední den: 167

© 2017 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne