SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

Út 17.04 20:30

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha7

SK Interobal Plzeň

Po 16.04 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

St 11.04 20:15

SK Interobal Plzeň 5
AC Sparta Praha4

SK Interobal Plzeň

Čt 05.04 20:30

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 1

AC Sparta Praha

Po 02.04 18:30

SK Interobal Plzeň 6
AC Sparta Praha4

Svarog FC Teplice

Po 26.03 20:30

SK Interobal Plzeň 11
Svarog FC Teplice5

SK Interobal Plzeň

Pá 23.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 3

Svarog FC Teplice

St 21.03 20:30

SK Interobal Plzeň 7
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

Út 20.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 5

Svarog FC Teplice

Pá 16.03 20:30

SK Interobal Plzeň 5
Svarog FC Teplice4

Interobal - PČR 3:1

Interobal - PČR 3:1

Plzeňské futsalistky porazili v přátelském utkání policejní reprezentaci České republiky 3:1. Hattrickem se blýskla Eva Hanzíková.

Poprvé od plzeňského mistrovství republiky futsalistek se v sobotu sešly hráčky Interobalu. V utkání, které se hrálo 2 x 25 minut hrubého času, porazily reprezentační tým Policie České republiky 3:1 po poočase 1:1.

V první půli měl mírnou převahu policejní tým, do vedení šel ale zásluhou Evy Hanzíkové Interobal. Družstvo policejní reprezentace, které tvoří především hráčky z Prahy, ale dokázalo odpovědět. Poprvé a naposledy překonaly gólmanku Michaelu Čechovou. Ta se v závěru poločasu ocitla pod palbou soupeřek, skvělými zákroky ale udržela poločasovou remízu.

"My jsme strašně rádi za obě brankářky. První půli chytala Míša Čechová, která vyhrála i nejlepší brankářku na mistrovství. Ta šla opravdu strašně nahoru a podržela nás i dneska, takže určitě jsme rádi, Ale holky z reprezentace jsou šikovné a byl to, myslím si, pěkný zápas! "  Pochválil brankářku trenér žen Tomáš Štverák. Ten s Michalem Holým nasadil do druhé půle Olgu Marešovou. A i ta se několikrát předvedla, přestože neměla díky zlepšené hřes svých spoluhráček v poli tolik práce. "Určitě to bylo tím, že jsme se dlouho neviděli. Holkám trochu vypadly základní zvěci z hlavy. Ale o poločase jsme si to řekli, pauza nám pomohla a jsem rád, že do druhé půle se to zlepšilo.A už to aspoň trochu vypadalo tak, jak by mělo,"  hondotil přátelský duel Tomáš Štverák.

Druhý poločas přinesl rovněž dva góly, oba do sítě policistek. Eva Hanzíková  nejprve po spolupráci s kapitánkou Kupilíkovou zaznamenala ten vítězný a v závěru ještě zkompletovala hattrick.

"Góly byly takové, že jsme získaly míč a rychle se přesunuly na druhou stranu: Většinou po přihrávce s Lucií Kupilíkovou jsme se dostaly do zakončení. A ona mě umí hledat.... Zakončovala jsem trochu se štěstím, i proto, že brankářky soupeře mi přišly slabší a snáze se jim dávaly góly než třeba na mistrovství. Hattrick mě určitě bude něco stát, už mi to trenér počítal."

Utkání se hrálo hrálo ve vyhřáté hale Slavie na Borech. A právě velké horko zápas podle Evy Hanzíkové částečně ovlivnilo: "Bylo to hodně náročné. Nepřislo mi to dneska jako technický futsal, ale spíš silový. Podle mě přehrával ten, kdo vydržel."

Příprava na sezonu krajského přeboru začně plzeňským hráčkám na konci srpna.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 138936
Posledních 30 dnů: 2737 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 19

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne