SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

Út 17.04 20:30

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha7

SK Interobal Plzeň

Po 16.04 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

St 11.04 20:15

SK Interobal Plzeň 5
AC Sparta Praha4

SK Interobal Plzeň

Čt 05.04 20:30

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 1

AC Sparta Praha

Po 02.04 18:30

SK Interobal Plzeň 6
AC Sparta Praha4

Svarog FC Teplice

Po 26.03 20:30

SK Interobal Plzeň 11
Svarog FC Teplice5

SK Interobal Plzeň

Pá 23.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 3

Svarog FC Teplice

St 21.03 20:30

SK Interobal Plzeň 7
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

Út 20.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 5

Svarog FC Teplice

Pá 16.03 20:30

SK Interobal Plzeň 5
Svarog FC Teplice4

SK Interobal Plzeň : Gardeline Litoměřice 3:5

SK Interobal Plzeň : Gardeline Litoměřice 3:5

Futsalisté Interobalu nenavázali na dobrý výkon z utkání se Spartou Praha a před domácími diváky prohráli s hosty z Litoměřic o dva góly.

V sestavě domácích chyběl zraněný kapitán Jakub Mižár, do branky se proti svým bývalým spoluhráčům postavil Michal Bartůněk. Interobalu se nepovedl začátek utkání a po dvou zbytečných ztrátách míče vedli Litoměřice v desáté minutě o dva góly. Trefili se Michal Kovács a Lukáš Krok. Plzeňským se podařilo snížit až v 18. minutě, kdy se míč po sérii odrazů dostal až k Janu Křemenovi, který dával do prázdé branky - 1:2. Ze snížení se ale domácí neradovali dlouho, po další chybě v obraně se těsně před koncem poločasu prosadil Douglas.

Do druhé poločasu nastoupil v první čtveřici i Zdeněk Kasýk, kterému se hned z prvního rohu ve 22. minutě podařili snížit na 2:3. Sevědomí hostů z prvního poločasu pomalu opadalo a Plzeň se dostávala do hry, nicméně hostům pomohla dalšá individuální chyba domácích - ztráta míče na polovině hřiště znamenela samostaný únik Douglase, který si kličkou zkušeně položil Bartůňka a zvýšil na 2:4. Plzeň se nadále snažila, v průběhu druhého poločasu třikrát trefila brankouvou konstrukci, ale ke gólu to nevedlo. Nepomohla ani hra bez gólmana, kterou v podstatě okamžitě potrestal Vagnao. Gól Tomáše Abrhama ve 39. minutě tak již pouze upravil výsledek na konečných 3:5.

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): Zápas se nám vůbec nepovedl, nenavázali jsme na dobrý výkon z úterního zápasu. Rozhodli naše individuální chyby. Kdybychom se jich vyvarovali, zápas by vypadal úplně jinak. Myslím, že jsme byli aktivní, měli jsme tam spoustu střel, v druhém poločase jsme trefili i tři tyčky. Snaha tam byla, ale měli jsme velké množství ztrát a chyb, které zkušení hosté dokázali využít. S takovýmto soupeřem se tomu musíme vyvarovat.

Michal Kovács (kapitán Gardenline Litoměřice): Zápas se povedl hlavně výsledkově, ale horně to nebylo ono. Je stále začátek sezóny a pořád se sehráváme. My jsme chtěli navázat na vítězství z prvního kola a přijeli jsme sem pro tři body, takže jsme určitě spokojení. Věděli jsme, že Plzeň do plných moc neumí, což se asi potvrdilo. Zápas jsme odjezdili na sto procent a trestali jsme Plzeň z brejků. I útoční hráči se museli podřídit taktice a dobře bránit, což přineslo tenhle výsledek.

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 136266
Posledních 30 dnů: 1269 | Posledních 7 dnů: 419 | Poslední den: 24

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne