8. kolo, So 16.01 18:00

SK Interobal Plzeň "B"..7
ASK Rád4

B tým: Na úvod nešťastná prohra v Mladé Boleslavi

Béčko plzeňského Interobalu cestovalo ke své druholigové premiéře na půdu týmu Malibu Mladá Boleslav. Po slibné první půli ale Mladá Boleslav přidala rychle 3 góly a modrobílým se již zápas otočit nepodařilo.

V sestavě plzeňských nastoupili hráči se zkušenostmi z první ligy - Hudaček, Rozboud, Like, Štverák nebo Buchta. Právě Tomáš Buchta srovnával ve 12. minutě stav utkání na 1:1. V druhé půli Interobal dobýval pevnou obranu domácích, kteří využili tři brejky a rozhodli o svém vítězství 4:1.

Tomáš Štverák (trenér SK Interobal Plzeň): Jsme zklamaní, ale takový zápas nám může pomoci. Když se zápas za stavu 1:1 lámal, tak jsme si nechali dát laciné branky a pak uz jsme marně dobývali obranu domácích. Musím však Boleslav pochválit, byli dobře organizovaní a měli vhodné hráče pro rychlé protiútoky, což nám v zápase dělalo veliké problémy. V týdnu se připravíme na Rapid Ústí nad Labem a budeme chtít ukázat lepší výkon.

Branky: 4. Lukáč (Kateřiňák), 33. Kateřiňák (Volf), 33. Kateřiňák, 33. Pitloun (Kateřiňák) – 12. Buchta (Štverák). Rozhodčí: Vaněk, Vrtal. ŽK: Kateřiňák - Buchta. Diváci: 110.

Malibu: Pytloun - Maňas, Kateřiňák, Lukáč, Pitloun - Šimáček, Volf, Král (27. R. Kohnhäuser), Maryška.
Plzeň: Klečka (Lecjaks) – Štverák, Rozboud, Buchta, Marianus, Like, Dobiáš, Künstner, Hudáček, Zajíček.