SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

Út 17.04 20:30

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha7

SK Interobal Plzeň

Po 16.04 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

St 11.04 20:15

SK Interobal Plzeň 5
AC Sparta Praha4

SK Interobal Plzeň

Čt 05.04 20:30

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 1

AC Sparta Praha

Po 02.04 18:30

SK Interobal Plzeň 6
AC Sparta Praha4

Svarog FC Teplice

Po 26.03 20:30

SK Interobal Plzeň 11
Svarog FC Teplice5

SK Interobal Plzeň

Pá 23.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 3

Svarog FC Teplice

St 21.03 20:30

SK Interobal Plzeň 7
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

Út 20.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 5

Svarog FC Teplice

Pá 16.03 20:30

SK Interobal Plzeň 5
Svarog FC Teplice4

Zdeněk Sláma: S Chrudimí můžeme bodovat

Zdeněk Sláma: S Chrudimí můžeme bodovat

Úterý 7.listopadu, hala Lokomotivy, 20:30!! Plzeň versus Chrudim! Interobal opět bude spoléhat na střelecký apetit Tomáše Vnuka, ale také zkušenosti Zdeňka Slámy. Ten nám v rozhovoru prozradil, jak utkání s nejlepším českým celkem prožívá.

Na Chrudim se vždycky těším, protože s ní se hrají super zápasy. Je to konečně futsal. Vždy je to vyhecované, každý chce Chrudim porazit. Takže já se těším na zápas moc.

Zdá se, že forma soupeře v posledních zápasech roste, vnímáš to také tak?

Já si myslím, že oni se vždy ze začátku víc soustředí na ligu mistrů, kde je čeká ta základní část, takže ligu měli na druhém místě. A když bohužel pro ně vypadli, už se můžou soustředit jen na domácí soutěž a dávat do těch zápasů všechno. O to víc my se musíme připravit.

Už jsi proti ERA- PACKu sehrál mnoho utkání, jak být úspěšný?

Určitě nebát se, pořád jsou to kluci jako my. Kolikrát je tam zbytečně až moc velký respekt. Samozřejmě s respektem do zápasu jít musíme, ale nebát se hrát. A my teď máme výborný tým, mladý tým. A chceme ukázat, že futsal umíme a jdeme správným směrem. Už jsme to ukázali proti Spartě a to samé chceme i proti Chrudimi.

Máš z plzeňského týmu pocit, že výkony rostou zápas od zápasu? Byť ten poslední v Mělníce úplně nevyšel podle představ..

Nevyšel, ale vždycky je nějaký výstřel. Nebylo to poprvé, i jindy jsme měli třeba poločasové výpadky. Ale to se dá vysvětlit, přišli jsme s Křémou ze Sparty, přišel David Frič jako nový trenér. Došlo tady ke změně taktiky a občas to ustřelí, zvláště proti soupeřům slabším. Nechci nijak urazit Mělník, ale je to tak. Proti soupeřům, kteří se snaží hrát futsal, ale není to futsal, je to vždycky těžké. Navíc tam bylo nějaké to podcenění a pak z toho vznikl takovýhle guláš, taková přestřelka.

Má už současný Interobal na to, hrát s Chrudimí vyrovnanou partii a poprvé také bodovat? Nebo je Chrudim v rámci české ligy úplně jinde?

Myslím, že ta šance je. Myslím, že se ten rozdíl začíná vyrovnávat, přece jen odešli hráči jako Douglas, který je někde jinde. Samozřejmě pořád je tam Max, Felipe. Výborně navíc hrají čeští kluci Reši (Rešetár), Koudy (Koudelka), Roman Mareš je pořád výborný. Ten tým je silný, ale já si myslím, že tady je ta síla také a hlavně stále roste. Mladí kluci dělají obrovské kroky vpřed a myslím, že třeba za rok budeme konkurenty Chrudimi.

Je někdo v sestavě ERA- PACKu, na koho bude třeba dávat zvýšený pozor?

Ono jich je tam víc, hrají jako tým skvěle. Nemyslím, že tam mají vyloženě jednoho hráče, který by vyčníval. Samozřejmě Reši, Felipe, Max… ale jsou silní jako tým. Nebezpečný je tam každý a dávat si pozor na jednoho hráče nejde.

Potají se dva nejofenzívnější týmy 1. FUTSAL ligy, Chrudim vstřelila jen o gól víc než Interobal. Dá se čekat gólová přestřelka nebo spíše opatrný zápas?

Asi záleží na vstupu do utkání. Proti Spartě jsem si také myslel, že to bude bez gólů a skončilo to 4:4. Ale bylo to tím, že góly padly rychle. Záleží, zda to tam někomu padne a pak se to třeba otevře. Ale když to bude dlouho bez gólů, tak si myslím, že moc gólů neuvidíme.

 

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 136266
Posledních 30 dnů: 1269 | Posledních 7 dnů: 419 | Poslední den: 24

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne