SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

Út 17.04 20:30

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha7

SK Interobal Plzeň

Po 16.04 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

St 11.04 20:15

SK Interobal Plzeň 5
AC Sparta Praha4

SK Interobal Plzeň

Čt 05.04 20:30

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 1

AC Sparta Praha

Po 02.04 18:30

SK Interobal Plzeň 6
AC Sparta Praha4

Svarog FC Teplice

Po 26.03 20:30

SK Interobal Plzeň 11
Svarog FC Teplice5

SK Interobal Plzeň

Pá 23.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 3

Svarog FC Teplice

St 21.03 20:30

SK Interobal Plzeň 7
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

Út 20.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 5

Svarog FC Teplice

Pá 16.03 20:30

SK Interobal Plzeň 5
Svarog FC Teplice4

Začíná juniorská liga! Tomáš Kadlec: Síla našeho kádru je veliká

Začíná juniorská liga! Tomáš Kadlec: Síla našeho kádru je veliká

Týmy U17 a U19 čeká tento víkend první z turnajů 1. juniorské ligy. V sobotu se v hale pražském Edenu utkají s týmy Slavia Praha, Sparta Praha a Gardenline Litoměřice. Trenér Tomáš Kadlec svému týmu věří a pro klubový web představil cíle nejen pro první kolo.

Jak se na první ligový turnaj turnaj připravujete a co od něj čekáte?

První kolo bude určitě oťukávací ze všech stran. Třeba v U17 se tvoří úplně nový tým, takže to bude pro všechny nová zkušenost. My ale od turnaje čekáme maximální bodový zisk, protože jedeme v sestavě, která na to má. Očekávám ale velmi těžká utkání, protože jak Sparta, tak Slavia v minulosti mívali velmi dobré juniorské týmy. Ale myslím si, že síla našeho kádru bude veliká a mohli bychom opravdu pomýšlet na maximální možný počet bodů.

Jak bude tedy sestava vypadat?

Jsem moc rád, že před sezónou došlo k určité dohodě o uvolňování hráčů pro juniorské turnaje a jsem rád, že to platí a v klubu to takto funguje. Jedeme v nejsilnější možné sestavě do obou dvou kategorií.

Kdo bude hlavním tahounem v obou týmech?

V týmu U19 se budeme nejvíce spoléhat na Dušana Künstnera, gólmana Lukáše Lecjakse a také na Tomáše Buchtu a Petra Zajíčka, kteří už mají zkušenosti s dospělým futsalem. A hodně si slibujeme i od hráčů, kteří jdou u nás do třetí sezóny a nějaké zkušenosti už nabrali. Teď už to budou muset Honza Fakan nebo Karel Schleiss prodat. V týmu U17 máme v podstatě novou celou polovinu kádru. V této kategorii se budeme snažit v rámci daných regulí co nejvíce využívat Tomáše Buchtu a Petra Zajíčka, stejně tak i Bohdana Shklyarskiho, což jsou na danou kategorii vysoce nadstandardní hráči. Kategorie U17 je taková živelnější, takže věřím, že kvalita těchto hráčů se do výkonů i výsledků promítne.

Mají kluci z juniorských týmů šanci se v budoucnu prosadit A týmu? Šance letos dostával hlavně Tomáš Buchta.

Určitě se nám tam rýsují zajímaví hráči. Já jsem velmi potěšen z obou gólmanů, byť oba věkově spadají do U17, tak třeba Lukáš Lecjaks se už nyní dostal do futsalové reprezentace U19. Doufáme, že nadstandardní výkony bude předvádět i v sezóně. Pro U17 počítáme hlavně s novým gólmanem Rostislavem Staškem. Je to sice hráč menšího vzrůstu, ale velmi dobře čte hru a umí hrát dobře nohama. Už teď se v B týmu objevují Petr Zajíček, Bohdan Shklyarski a šanci v budoucnu určitě dostane i Petr Voves a další, kteří pokud se budou futsalu věnovat a budou pracovat, tak maji do budoucna šanci se minimálně v tom druholigovém týmu prosadit

Dalo by se říct, že juniorské týmy budou v nové sezóně favority?

Nechtěl bych, aby to bylo takto podáváno. Jednou jsme do sezóny takto vstupovali a nedopadlo to dle předpokladů. Bouhužel u takto mladých kluků není lehké, aby tento tlak zvládli, ale síla v týmu určitě je. My budeme poctivě pracovat, k soupeřům přistupovat s velkým respektem a budeme se snažit dosáhnout v obou kategoriích co nejlepšího výsledku. Pokud se podaří postoupit na turnaj Final Four alespoň s jednou kategorií, tak budeme spokojeni

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 138936
Posledních 30 dnů: 2737 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 19

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne