SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

Út 17.04 20:30

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha7

SK Interobal Plzeň

Po 16.04 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

St 11.04 20:15

SK Interobal Plzeň 5
AC Sparta Praha4

SK Interobal Plzeň

Čt 05.04 20:30

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 1

AC Sparta Praha

Po 02.04 18:30

SK Interobal Plzeň 6
AC Sparta Praha4

Svarog FC Teplice

Po 26.03 20:30

SK Interobal Plzeň 11
Svarog FC Teplice5

SK Interobal Plzeň

Pá 23.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 3

Svarog FC Teplice

St 21.03 20:30

SK Interobal Plzeň 7
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

Út 20.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 5

Svarog FC Teplice

Pá 16.03 20:30

SK Interobal Plzeň 5
Svarog FC Teplice4

Česká futsalová reprezentace se v Plzni střetne s Německem

Česká futsalová reprezentace se v Plzni střetne s Německem

Už v neděli 3. prosince 2017 se stane hala Lokomotivy dějištěm přátelského utkání reprezentačních výběrů Česka a Německa. V nominaci našeho výběru jsou také tři zástupci Interobalu. Přijďte je podpořit v 19 hodin!

Na první adventní neděli se v Plzni představí národní tým futsalistů, v přípravném utkání změří svěřenci Tomáše Neumanna síly s reprezentací Německa. V hale Lokomotivy na Slovanech by měli obléknut dres České republiky také tři hráči Interobalu Plzeň, aktuálně třetího celku 1.FUTSAL ligy.

Trenér národního týmu Tomáš Neumann přivítá své svěřence v pátek 1. prosince, chybět bude pouze explzeňský gólman Václav Kubíček, kterého čeká v dresu Slavie ligová dohrávka proti České Lípě. Na pátečním večerním tréninku v Plzni jej tak zastoupí mladý gólman Interobalu Lukáš Němec.

Chybět v přátelských zápasech nebude nejlepší ligový střelec Tomáš Vnuk.  Opora Interobalu už nasázela soupeřům 20 branek a ráda by se trefila také v dresu se lvíčkem na prsou: „Daří se mi, tolik gólů jsem dával naposledy někdy v juniorech. Myslím, že se mi daří i herně, ne jen bodově. A jsem rád, že pomáhám týmu. Kdyby forma vydržela co nejdéle, nezlobil bych se.“ 

Pro Tomáše Vnuka bude nedělní zápas před plzeňským publikem pochopitelně speciální: „Těším se moc! Na každý zápas za reprezentaci se těším, tady ještě o to víc, že je to právě v Plzni. Doufám, že lidé přijdou v hojném počtu, jako na zápasy s Chrudimí nebo Spartou, kdy jsem se dočkal velkého potlesku při předávání ocenění za hráče měsíce.“

Kromě Tomáše Vnuka ukázal reprezentační lodivod Tomáš Neumann na Michala Holého: „Nejen oba plzeňští kluci mají velkou formu. Například Michal Seidler dává v každém zápase dva góly už asi dva měsíce. Budu stavět na všech nominovaných hráčích. Všichni si zahrají. Dvojzápas s Německem poslouží k tomu, abych viděl nové herní styly a nové hráče. Proto zůstal v kádru i Roman Mareš, který má mladým hráčům hodně co dát. S ním by mohli kluci načerpat nové zkušenosti, které by jim ve futsalovém životě mohly velmi pomoct.“

A svými výkony si vysloužil pozvání do národního týmu také plzeňský mladík Jan Křemen: „Honza má obrovskou perspektivu. Svůj um ukazuje nejen v lize, ale i v národním týmu do 21 let. Na druhou stranu má i spoustu chyb. Myslím si, že nominace do národního týmu by mu v některých aspektech mohla pomoct. Hodně mu dají i samotné tréninky. Jsem zvědavý, jak Honza obě utkání zvládne. Doufám, že se mu bude dařit a posune se o level výš,“ vysvětluje povolání Jana Křemena Tomáš Neumann.

Utkání Česko – Německo se hraje v městské hale na Slovanech v 19 hodin a vstupné je zdarma.  Diváci se mohou těšit na soupeře, který zatím ve futsalovém světě nemá velké jméno. „Soupeře jsem viděl v posledních třech zápasech. Nepůjde o lehkého soupeře. Dneska už v Evropě neexistují lehké zápasy. Němci mají houževnatý tým, který má pár individualit. Soupeř není po taktické stránce tak dobrý jako náš tým. Mají však velice zajímavé hráče. Měli bychom být favorité, ale abychom uspěli, tak budeme muset hrát na sto procent,“ myslí si kouč Tomáš Neumann.

Po nedělním zápase reprezentační výběr přespí v Plzni a v pondělí ráno se přesune do Drážďan, kde oba soupeře čeká odvetné utkání v úterý večer. Českým cílem jsou dvě výhry: „Co jsem viděl pár sestřihů, tak jde o technicky dobře vybavené hráče a důrazný tým. Ale určitě mají rezervy v taktické stránce, které my budeme chtít využít a oba zápasy vyhrát,“ přitakává Tomáš Vnuk.

 

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 138936
Posledních 30 dnů: 2737 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 19

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne