SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

Út 17.04 20:30

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha7

SK Interobal Plzeň

Po 16.04 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

St 11.04 20:15

SK Interobal Plzeň 5
AC Sparta Praha4

SK Interobal Plzeň

Čt 05.04 20:30

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 1

AC Sparta Praha

Po 02.04 18:30

SK Interobal Plzeň 6
AC Sparta Praha4

Svarog FC Teplice

Po 26.03 20:30

SK Interobal Plzeň 11
Svarog FC Teplice5

SK Interobal Plzeň

Pá 23.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 3

Svarog FC Teplice

St 21.03 20:30

SK Interobal Plzeň 7
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

Út 20.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 5

Svarog FC Teplice

Pá 16.03 20:30

SK Interobal Plzeň 5
Svarog FC Teplice4

Tomáš Štverák: Spartě to vrátíme!

Tomáš Štverák: Spartě to vrátíme!

Futsalisté Interobalu v pátek zapsali druhou ligovou prohru sezóny. Svému soupeři v boji o druhou příčku tabulky pražské Spartě podlehli 2:5. A jak vyznělo hodnocení utkání z úst Tomáše Štveráka?

Smutně no, před zápasem jsme si na ně věřili, ale kvalita na jejich straně je obrovská. I když jsme si nějaký plán, jak by mělo utkání začít a třeba i tak začalo, tak jsme se stejně nevyvarovali chyb, které nás v důsledku stály zápas. Nechali jsme si je utéct o dva góly. Nakonec pět dva, ale asi jsme si zase nezasloužili bodovat.

Sparta je v současnosti i dle pohledu na tabulku druhý nejsilnější český tým po Chrudimi. Ale zatímco s ERA-PACKem jste tady uhráli bod, na Spartu jste nestačili. Výkon tedy nebyl podle představ?

S Chrudimí je to úplně jiný zápas, jiné tempo. Neříkám, že to dnes bylo uspávací, věděli jsme, že hráči Sparty na tom nejsou fyzicky moc dobře.  Ale technicky jsou úplně někde jinde, takže to zvládli zase tímhle. Ale je to pro nás poučení, sezóna je ještě dlouhá. Sice jsme nevyhráli tenhle souboj, ale věřím, že tak, jak jsme hráli doteď, může ta sezóna pokračovat.

Věříš, že se sparťanskou cizineckou legií se ještě potkáte, třeba v semifinále?

Určitě, myslím, že se s nimi ještě potkáme a stoprocentně jim to vrátíme, protože ty dva zápasy nebyly ideální, ale třetí pro nás bude vítězný!

Duel se Spartou byl hodně vyhecovaný, je to v zápasech těchto dvou týmů pravidlem?

Je to pravidlem. Nemůžu říct nic proti rozhodčím, jaký metr na začátku nastavili.. Ale my jsme se tam nechali zbytečně vyhecovat. Měli jsme si všímat sami sebe, ale to už k futsalu patří. Je to prostě rychlý sport, děje se tam spousta věcí. Trochu nám to vyčítám, že jsme do toho takhle spadli, na druhou stranu nás to možná vyburcovalo k lepšímu výkonu. I když to nakonec nestačilo.

Přes prohru v tabulce 1. FUTSAL ligy najdeme Interobal stále na třetí příčce, takže zatím s dosavadním průběhem sezóny panuje velká spokojenost?

Určitě jsme s první polovinou sezóny byli spokojení a pořád těch bodů máme celkem dost. Teď zase musíme bodovat a udělat nějakou sérii, nejlépe hned za týden v Litoměřicích.

Gardenline budete jistě chtít vrátit prohru 3:5 ze 2. kola v Plzni..

Byla to doteď jediná prohra a celkem smolná zápas. Litoměřice teď výrazně posílili o Zárubu, ale když se vrátíme k našim výkonům, k tomu, co jsme hráli doteď, tak si myslím, že na ně máme. Porazili jsme je u nich v poháru, tak myslím, že oni by se měli bát nás a ne my jich…

Bude to klíčový souboj o konečné třetí místo po základní části?

Asi ani nebude, ale je to soupeř, který je taky nahoře.  A  ři body s nimi by byly plusové. Tabulka se bude lámat, a čím víc bodů získáme, tím líp.

S osmi góly jsi druhým nejlepším střelcem týmu, jak jsi se svojí dosavadní sezónou spokojený?

Jsem rád, že jsem zapadl do první čtyřky k Michalu Holému, Tomáši Vnukovi a Honza Křemen je tam teď s námi. Hrát s třemi reprezentanty, to skoro se stačí postavit k tyčce a doklepávat tam ty balóny. Ale to je v nadsázce, hraje se s nimi dobře a já už jsem také snad zkušený hráč, abych se jim uměl přizpůsobit.

Díky a ať se daří i nadále! 

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 136266
Posledních 30 dnů: 1269 | Posledních 7 dnů: 419 | Poslední den: 24

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne