SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

5. kolo, Čt 15.11 20:15

SK Interobal Plzeň 0
SK Slavia Praha4

FT Zlej sen Liberec

7. kolo, Pá 09.11 20:00

SK Interobal Plzeň 11
FT Zlej sen Liberec4

SK Interobal Plzeň

6. kolo, Pá 02.11 20:30

Svarog FC Teplice3
SK Interobal Plzeň 0

SK Interobal Plzeň

Po 08.10 20:00

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 2

SK Interobal Plzeň

4. kolo, St 03.10 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

Helas Brno

3. kolo, Pá 28.09 20:00

SK Interobal Plzeň 6
Helas Brno2

SK Interobal Plzeň

2. kolo, Pá 14.09 20:30

SK Olympik Mělník4
SK Interobal Plzeň 2

FC Jerigo 1994 Plzeň

St 12.09 18:00

SK Interobal Plzeň 2
FC Jerigo 1994 Plzeň0

FK ERA-PACK Chrudim

1. kolo, Pá 07.09 20:30

SK Interobal Plzeň 4
FK ERA-PACK Chrudim8

Southend Futsal Club

Čt 30.08 17:50

SK Interobal Plzeň 6
Southend Futsal Club1

VŠB-TU Ostrava

8. kolo, Po 19.11 19:30

SK Interobal Plzeň
VŠB-TU Ostrava

FC Démoni Česká Lípa

10. kolo, Pá 07.12 20:00

SK Interobal Plzeň
FC Démoni Česká Lípa..

SK Interobal Plzeň

11. kolo, Pá 14.12 20:00

Bazooka CF Uherské Hra..
SK Interobal Plzeň

SK Interobal Plzeň

12. kolo, Pá 04.01 20:00

FK ERA-PACK Chrudim
SK Interobal Plzeň

SK Olympik Mělník

13. kolo, Pá 11.01 20:00

SK Interobal Plzeň
SK Olympik Mělník

SK Interobal Plzeň

14. kolo, Pá 18.01 19:30

Helas Brno
SK Interobal Plzeň

AC Sparta Praha

15. kolo, Pá 25.01 20:00

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

SK Interobal Plzeň

16. kolo, So 09.02 15:00

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň

Svarog FC Teplice

17. kolo, Pá 22.02 20:00

SK Interobal Plzeň
Svarog FC Teplice

SK Interobal Plzeň

18. kolo, Pá 01.03 19:30

FT Zlej sen Liberec
SK Interobal Plzeň

Naši hráči v uplynulém týdnu reprezentovali

Naši hráči v uplynulém týdnu reprezentovali

Hned 8 hráčů Interobalu obléklo reprezentační dres. Do A-týmu české reprezentace byla pro turnaj ve finském Jyväskylä nominována trojice Tomáš Vnuk a Michalové Holý s Kovácsem. Za reprezentaci U19 si na OSTRAVA Cupu v konkurenci dalších pěti reprezentací zahrála čtveřice našich hráčů. Jmenovitě gólman Lukáš Lecjaks a hráči Tomáš Buchta, který byl kapitánem českého výběru, dále Petr Zajíček a Bohdan Škljarskyj. Do Slovenského národního týmu byl povolaný nově příchozí Vojtěch Turek, kterého čekalo dvojutkání s Litvou.

Reprezentačnímu Áčku se ve Finsku poměrně dařilo. Na úvod si poradilo s Dánskem v poměru 9:0, poté remizovalo se silným Ruskem 5:5 po vyrovnání 5 vteřin před koncem. Na závěr turnaje Češi přehráli domácí Finsko 4:1. I přes výborné výsledky skončila naše reprezentace na turnaji druhá, byť měla stejně bodů i stejný rozdíl skóre jako vítězné Rusko, rozhodl ovšem počet vstřelených branek, který měli Češi nižší.

Statistiky našich hráčů na turnaji: Tomáš Vnuk 1+1, Michal Holý 2+0, Michal Kovács 2+0.

Ohlas Michala Holého: Turnaj hodnotím pozitivně. Dánové nás moc neprověřili, s Ruskem jsme hráli skvělé vyrovnané utkání a nebýt našich individuálních chyb, mohli jsme Rusy i porazit. S Finskem jsme herně odehráli určitě nejhorší zápas na turnaji, neseděl nám jejich zarputilý fotbalový styl a hodně se jim přizpůsobili, navíc ruský rozhodčí věděl, že můžeme vyhrát maximálně o tři branky, aby Rusko vyhrálo turnaj a měl spoustu podivných rozhodnutí a vyvrcholením byl neuznaný desetimetrový kop Michala Kovácse, s čímž jsem se setkal poprvé. Nicméně výsledkově jsme ho zvládli a nakonec nám chyběl jeden gól k vítězství na turnaji. Co se týká mě osobně, tak s Dány jsem nehrál. S Ruskem se mi hrálo dobře, hrál se futsal a to nám vyhovuje. Góly jsme dostali pouze ze standardky, ve hře jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem. S Finy to bylo horší, udělal jsem spoustu chyb v rozehrávce a celé utkání bylo takové upracované. Hlavní bylo, že jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

 

Lvíčatům se turnaj v Ostravě výsledkově příliš nepovedl. Ze čtyř zápasů dokázala vyhrát pouze jeden, když porazila Francii 2:0. V dalších zápasech tým U19 prohrál 4:5 s Belgií, 1:4 s Ukrajinou a 4:5 se Slovenskem. Nutno podotknout, že naši hráči byli ve všech zápasech vidět a utkání měla strhující průběh.

Statistiky našich hráčů na turnaji: Tomáš Buchta 2+0, Petr Zajíček 3+0, Lukáš Lecjaks 0+1 a několik výborných zákroků.

Ohlas Tomáše Buchty: Spokojený s výsledky určitě nejsem. Dopadli jsme jak jsme prostě dopadli. Učili jsme se nové herní věci, což jsme se snažili přenést do hry. Všichni hráči bychom si měli sáhnout do svědomí a říct si, co jsme pro to udělali a poučit se z chyb. Tento turnaj musíme všichni zahodit za hlavu, jít prostě dál a makat o to víc na sobě. Upřímně se mi moc dobře nehrálo, hledal jsem se. Ale doufám, že až začne juniorská liga, tak odehraju víc zápasů a bude to jen a jen lepší.

 

Slovensko si s Litvou v obou zápasech lehce poradilo, nejprve vyhrálo 4:1, druhé utkání opanovalo v poměru 6:0.

Vojta Turek si připsal svůj osmý a devátý start za slovenský A-tým a v obou zápasech zaznamenal celkem jednu asistenci.

Ohlas Vojtěcha Turka: Nevedeli sme čo môžme od súpera čakať, ale keďže chceme hrat aktívny futsal tak sme súpera hneď začali pressovat, čo im robilo problémy, vytvárali sme si veľa šanci no nás problém bol efektivita, cely zápas sme dominoval a 3 naše góly padly po signáloch z štandartných situáciách. 2 zápas bol podobný, dominovali sme, Litve robil problém náš pressing vytvárali sme si šance, skúšali si nové veci na ďalšie zápasy, boli sme efektívnejší no nie tak ako by sme chceli. Hralo sa mi super, bol som jeden z najmladších chlapcov na zraze a každý zraz, dvojzápas alebo turnaj mi dáva veľa skúsenosti pretože máme v mužstve veľa kvalitných a skúsených hráčov od ktorých sa môžem učiť a posúvať sa ďalej. Bol to moj už 9 zápas za Áčko a myslím, že stále sa to zlepšuje či už sebavedomie na ihrisku, ale aj ostatne veci. Stále sú tam chyby ktoré treba odstraňovať.

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 151721
Posledních 30 dnů: 3806 | Posledních 7 dnů: 1612 | Poslední den: 431

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne