11. 1.FC Nejzbach Vysoké.. 2 4:16 0
12. FC Tango Hodonín 2 4:16 0

Kompletní tabulka

Prodloužení lépe zvládla Slavia

Druhé utkání čtvrtfinále nabídlo ještě vyrovnanější partii, než první utkání v Praze. I přesto, že se často otáčelo skóre ve prospěch obou týmů se nakonec po prodloužení opět radovala z vítězství Slavia a v sérii vybojovala mečbol.

Do utkání vstoupily oba týmy velmi urputně. Již ve druhé minutě poslal Interobal do vedení Jan Křemen, který obral jednoho ze slávistů na polovině hřiště, položil si gólmana a zakončil do odkryté branky. Vedení vydrželo domácím pouhé čtyři minuty. Poté Slavia po individuální akci srovnala. V 11. minutě po rozehraném autu pražané otočili skóre na svou stranu. Na to chtěla Plzeň rychle odpovědět, ale střelu Jakuba Mižára zastavila tyč. Srovnání se do poločasu přeci jen domácí dočkali. 3 minuty před odchodem do kabin si Jan Křemen podruhé v utkání položil gólmana a znovu rozvlnil síť. V poločase tedy platil nerozhodný stav 2:2.

Vstup do druhého poločasu opět vyšel výborně Plzni. Již po několika vteřinách zavěsil po přihrávce Michala Holého kapitán Lukáš Rešetár. O pět minut později mohla Plzeň odskočit na rozdíl dvou branek, Michal Holý vystřelil ale jen to tyče a stav se neměnil. Ve 33. minutě ztratili na středu hřiště hráči Plzně míč a z následného přečíslení Slavia srovnala. A co hůř, minutu před koncem sešívaní otočili skóre a domácím nezbylo nic jiného, než hrát bez brankáře. Slavia navíc měla na kontě 5 faulů. Power-play naštěstí k vedla k úspěchů a rána Michala Holého na přední tyč zaplula do sítě. To bylo vše, co základní hrací doba nabídla a na řadu přišlo prodloužení.

V něm jako první skórovala Slavia, když ve 42. minutě využila přečíslení. Plzeň reagovala opět hrou bez brankáře, tu ovšem Slavia ztrestala dalším gólem a po třech odehraných minutách prodloužení rázem domácí ztráceli 2 góly. Výsledkem 4:6 první část prodloužení skončila.

Do druhé pětiminutovka vstoupila Plzeň tak, jak si přála. Již po několika vteřinách přihrál Michal Holý v brankářském dresu Lukáši Rešetárovi, který snížil na rozdíl jedné branky. O minutu později stále při hře bez brankáře mohlo být ještě veseleji, ale Jaroslav Slavík nezamířil do odkryté branky. Další šanci si domácí již nedokázali vytvořit, naopak v poslední vteřině ještě Slavia skórovala a upravila výsledek utkání na konečných 5:7.

SK INTEROBAL PLZEŇ - SK SLAVIA PRAHA 5:7 po prodl. (4:4)

SK Interobal Plzeň: Němec (Luhový) – Rešetár (C), Kovács, Křemen, Holý – Künstner, Havel, Buchta, Mižár – Rozboud, Štrajt, Slavík, Sláma

SK Slavia Praha: Karpiak (Žežulka) – Klíma, Malý, Směřička, Jošt, Pršič, Leovski, Radovanovič, Krasnič, Homola (C), Záruba

Branky: 2´ Křemen, 17´ Křemen (Rešetár), 21´ Rešetár (Holý), 40´ Holý (Kovács), 46´ Rešetár (Holý) – 6´ Radovanovič, 11´ Jošt (Krasnič), 33´ Krasnič, 39´ Záruba (Radovanovič), 42´ Pršič (Radovanovič), 43´ Záruba, 50´ Směřička

Žluté karty: 25´ Rešetár (PLZ), 37´ Křemen (PLZ) – 20´ Záruba (SLA), 26´ Radovanovič (SLA)

Rozhodčí: Lasch, Plzák – Novotný