SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

1.FC Nejzbach Vysoké.. vs SK Interobal Plzeň

Datum a čas konání: 20.9.2019 20:00
Místo: Vysoké Mýto

Tabulka

1. AC Sparta Praha 2 20:4 6
2. Svarog FC Teplice 2 16:2 6
3. SK Interobal Plzeň 2 14:4 6
4. FC Démoni Česká Lípa 2 12:9 4
5. FK ERA-PACK Chrudim 2 5:5 3
6. SK Slavia Praha 2 7:8 3
7. Dynamo PCO České.. 2 9:12 3
8. FT Zlej sen Liberec 2 8:15 3
9. Helas Brno 2 2:6 1
10. SK Olympik Mělník 2 12:16 0
11. 1.FC Nejzbach Vysoké.. 2 4:16 0
12. FC Tango Hodonín 2 4:16 0

Kompletní tabulka

Ligová sezóna začala vítězstvím na půdě nováčka

Ligová sezóna začala vítězstvím na půdě nováčka

Nová sezóna se výsledkově zatím vyvíjí podle představ. Po pohárovém postupu se hráčům Interobalu podařil i vstup do VARTA futsal ligy, kde v 1. kole vyhráli na palubovce nováčka z Hodonína vysoko 9:2. Velký podíl měl na výsledku Tomáš Vnuk, který byl hned u osmi gólů!

Úvodní klání VARTA futsal ligy zavedlo futsalisty Plzně do nejvzdálenější destinace v ligové sezóně. Hned úvodní minuty střetnutí s Hodonínem ukázaly, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Gólový účet utkání začal už ve 3. minutě Tomáš Vnuk, který zanedlouho zvýšil i na 2:0 po souhře s Michalem Holým. To byl ovšem teprve začátek jeho galapředstavení. U první branky v sezóně kapitána Lukáše Rešetára si v 9. minutě připsal Tomáš Vnuk asistenci. 5 minut před koncem prvního poločasu nešťastně zamířil do vlastní branky Petr Zajíček, ovšem tříbrankový náskok vrátil vzápětí Plzni Michal Kovács. V závěru první dvacetiminutovky dostali západočeši ještě výhodu 10m kopu, ten ovšem Michal Kovács proměnit nedokázal. Do šaten se tedy šlo za stavu 4:1 pro Plzeň.

Začátek 2. poločasu si podmanilo duo Rešetár - Vnuk. Nejprve se ve 22. minutě prosadil "Reši" po přihrávce "Vnoučka", za minutu si oba role prohodili a stav byl v tu chvíli 6:1. V polovině druhé půle domácí snížili na 6:2 a vzápětí dostali ještě možnost zahrávat pokutový kop, ten ovšem výborným zákrokem zneškodnil Lukáš Němec. Vnuk přihrává - Holý skóruje, to bylo heslo 32. a 33. minuty, kdy Interobal přidal další dvě slepené branky a vedl již 8:2. Minutu před koncem utkání završil galapředstavení Tomáš Vnuk svým 4. gólem v utkání a celkem tak zaznamenal 4+4. Stejně jako v prvním poločase i v poslední minutě toho druhého měli hosté výhodu 10m kopu, tentokrát ovšem při pokusu o hattrick neproměnil Michal Holý.

 

OHLASY PO UTKÁNÍ

Jiří Štěrba (vedoucí mužstva Tango Hodonín): Plzeň nás vyškolila, ale to se dalo čekat. Jak už jsem řekl v před ligou, týmy z první pětky jsou jen na to, aby naši hráči pochopili, co je top futsal. Konkurovat jim nemůžeme, ale to zřejmě platí i o jiných týmech.
Dnes zaslouží z našeho týmu absolutorium gólman Parobek, který zabránil totální zkáze. Zbytek šanci zazdila Plzeň sama. 

Tomáš Vnuk: Hodonín byla velká neznámá. Jejich tým je mladý a běhavý. Hráli velmi důrazně a myslím si, že v každém poločase neměli mít jen šest faulů ale kolem osmi až devíti. Utkání mohlo skončit daleko větším rozdílem, ale Tangu dobře zachytal brankář. Utkání jsme měli pevné v rukou od samého začátku až do konce, ale zřejmě klíčový gól byl na 1:4, protože jsme po inkasované nešťastné vlastní brance ihned soupeři odskočili opět na rozdíl tří branek. V přípravě se mi tolik nedařilo, tak jsem si říkal, že to musím prostě zlomit hned první mistrovské utkání. První šanci zápasu jsem zahodil, ale minutu na to jsem to snad zlomil docela povedeným gólem levou, tak jsem si řekl, že by to mohlo být ono. I když jsem z tohoto zápasu mohl mít klidně ještě víc kanadských bodů, tak je hlavní, že se vyhrálo a povedl se vstup do sezony.

 

FC TANGO HODONÍN - SK INTEROBAL PLZEŇ 2:9 (1:4)

FC Tango Hodonín: Parobek (Dvořák) – Horváth, Skivaqa, Doubravský (K) , Hromek – Michalec, Cenek, Hodonský, Buc, Koky, Suchánek, Varmuža, Jakubíček

SK Interobal Plzeň: Němec (Luhový) – Rešetár (K), Vnuk, Kovács, Holý, Havel, Štrajt, Zajíček, Slavík, Buchta, Künstner

Branky: 14´ Zajíček (vlastní), 29´ Jakubíček (Buc) – 3´ Vnuk (Holý), 7´ Vnuk, 9´ Rešetár (Vnuk), 16´ Kovács (Holý), 22´ Rešetár (Vnuk), 23´ Vnuk (Rešetár), 32´ Holý (Vnuk), 33´ Holý (Vnuk), 39´ Vnuk

Karty: 19´ Suchánek, 26´ Doubravský, 35´ Cenek – 19´ Vnuk, 19´ Rešetár, 29´ Kunstner, 30´ Zajíček

Diskuze

Poslední zápas

SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
5:2
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 171635
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 595 | Poslední den: 135

© 2019 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne