SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

SK Interobal Plzeň vs FK Chrudim

Datum a čas konání: 22.1.2021 20:00

Tabulka

1. SK Interobal Plzeň 4 33:5 12
2. Svarog FC Teplice 5 24:16 12
3. FK Chrudim 4 13:3 10
4. SK Slavia Praha 3 26:5 9
5. FTZS Liberec 4 13:13 7
6. FC Démoni Česká Lípa 5 18:24 7
7. SK Olympik Mělník 5 16:24 6
8. AC Sparta Praha 4 13:11 4
9. Helas Brno 4 18:21 3
10. Žabinští Vlci Brno 4 10:19 3
11. Dynamo PCO České.. 4 9:22 0
12. FC Rapid Ústí nad Labem 4 11:41 0

Kompletní tabulka

„V Plzni všechno funguje tip-ťop a to mě přesvědčilo,“ líčí Gabriel Rick

„V Plzni všechno funguje tip-ťop a to mě přesvědčilo,“ líčí Gabriel Rick

Druhá letní posila a opět známé jméno československého futsalového rybníčku. Po hvězdě české reprezentace, Michalu Seidlerovi, dorazila do Plzně také hvězda té slovenské, Gabriel Rick.

Jednatřicetiletý slovenský reprezentant, který v Plzni oblékne dres s číslem 5, má za sebou bohatou kariéru. Pět titulů ve slovenské lize, maďarský titul a maďarský pohár. Tyto trofeje má nová posila Interobalu na svém kontě. O další trofeje do sbírky bude usilovat na západě Čech. „Oslovil mě pan trenér Kopecký a ředitel klubu pan Lobo. Po několika telefonátech a zprávách jsme se dohodli,“ líčí Gabriel Rick počátek jednání s novým klubem.

„Gabo,“ jak se nové plzeňské akvizici přezdívá, odehrál již mnoho utkání, jak ve slovenské lize, tak v národním dresu, po boku Petera Kozára a jsou velmi dobří kamarádi. „Já a Koza (Peter Kozár) jsme v Košicích téměř každý den spolu a samozřejmě jsem se ho ptal, jak to v Plzni chodí. Slyšel jsem také od jiných hráčů, že v Plzni všechno funguje tip-ťop a to mě přesvědčilo,“ popisuje reprezentant Slovenska své rozhodování o přijetí nabídky z Plzně.

Gabriel Rick má aktuálně šestadevadesát odehraných utkání v národním dresu, ve kterých vstřelil 29 branek. Od roku 2003 je tedy 4. nejlepším střelcem reprezentace našich východních sousedů. Díky svému působení v reprezentaci velmi dobře zná své nastávající spoluhráče. „Kvalitu týmu vnímám velmi pozitivně. V týmu je nějakých sedm reprezentantů a super mladí chlapci včetně brankářů,“ komentuje Rick složení svého nového týmu.

Nově příchozí slovenská posila má za sebou také jeden významný individuální úspěch. V roce 2013 byl zvolen slovenským futsalistou roku. „Já osobně mám stále jen ty nejvyšší cíle. Samozřejmě bych chtěl vyhrát český pohár a hlavně českou ligu. Ale moc dobře vím, že to bude velmi těžké a je před námi hodně práce,“ prozrazuje na závěr své cíle do nového angažmá v Plzni, kde podepsal tříletý kontrakt.

Své slovo k dalšímu posílení kádru dostal také trenér Interobalu, kterému se s rozšiřováním týmu nabízí více možností. „Gabo je hlavně poctivý hráč, kterého znám už delší dobu. Je to vítězný typ, neumí prohrávat a takové hráče my do týmu potřebujeme. Je to hráč, který splňuje naše požadavky a doplní naši slovenskou enklávu, na které také budeme moci stavět. Díky jeho příchodu se v týmu zvýší konkurence, kterou jsme zejména na konci sezony příliš neměli. Věříme, že při větší konkurenci v týmu se zvýší kvalita výkonů a tréninků,“ zhodnotil nejnovější příchod trenér Marek Kopecký.

Diskuze

Poslední zápas

SK Interobal Plzeň
Svarog FC Teplice
4:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3
DBA personal s.r.o.
Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 NILAN s.r.o. Plzeňská teplárenská Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Kovošrot Sudová MD SPED Uklizeno za vás Porsche Plzeň SDSped Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 199368
Posledních 30 dnů: 2209 | Posledních 7 dnů: 929 | Poslední den: 65

© 2021 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne