SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. SK Interobal Plzeň 22 140:40 57
2. FK Chrudim 22 104:21 57
3. Svarog FC Teplice 21 96:53 51
4. AC Sparta Praha 21 96:57 46
5. SK Slavia Praha 21 108:68 39
6. Helas Brno 21 77:92 25
7. FTZS Liberec 21 67:95 23
8. SK Olympik Mělník 21 63:112 22
9. Dynamo PCO České.. 21 60:94 18
10. Žabinští Vlci Brno 22 70:126 17
11. FC Rapid Ústí nad Labem 21 82:153 10
12. FC Démoni Česká Lípa 22 61:113 8

Kompletní tabulka

Zápasy Interobalu viděly tisíce diváků

Zápasy Interobalu viděly tisíce diváků

Covidová situace není pro fanoušky futsalu v této sezoně příznivá. Bohužel kvůli ní nemohli, až na výjimky v úvodu sezony, zavítat přímo na tribuny. Všechny ligové kluby na to zareagovaly, včetně toho plzeňského, a své zápasy dopřály svým fanouškům skrze živé streamy. Kromě nich se náš tým představil v základní části i třikrát během měsíce před kamerami ČT sport. Při sečtení všech sledovaností a zhlédnutí, přesáhly zápasy vítěze základní části 1. FUTSAL ligy počet 200 000 diváků!

Určitě vás zajímá, jak si které zápasy se sledovaností vedly. Ponořili jsme tedy do vysílacích statistik, zjišťování čísel od České televize a výsledek je velmi potěšující. Vezměme to tedy postupně od novoročního znovuspuštění 1. FUTSAL ligy.

1. facebookový stream  SK Interobal Plzeň vs FC RAPID ÚSTÍ NAD LABEM

K lednovému restartu soutěže dorazil do Plzně nováček z Ústí nad Labem. Tento premiérový stream z ligového utkání oslovil více než 11 700 uživatelů na Facebooku. Nejvyšší počet diváků, kteří utkání sledovali v jednu chvíli, se vyšplhal na rovných 300. Celkový počet zhlédnutí streamu, včetně záznamu, se pohybuje lehce nad číslem 4 100. 

2. facebookový stream  SK INTEROBAL PLZEŇ vs SK SLAVIA PRAHA

Druhé domácí utkání v roce 2021 odehrála Plzeň proti Slavii Praha. Pro domácí to sice byla první bodová ztráta v sezoně, nicméně čísla a stiatistiky vysílání šla nahoru. V jeden moment byl nejvyšší počet sledujících 577 diváků. Celkový dosah živého vysílání je pak na počtu 12 500 oslovených lidí. Statistika zhlédnutí utkání se zastavila na cifře 4 800.

3. facebookový stream  SK INTEROBAL PLZEŇ vs SK DYNAMO PCO ČESKÉ BUDĚJOVICE

Souboj s Českými Budějovicemi byl, co se týče divácké sledovanosti, jedním ze slabších. U obrazovek bylo sledujících v jeden okamžik nejvíce 194. Živé vysílání se pak na Facebooku zobrazilo téměř 5 300 lidem. Živě nebo ze záznamu si alespoň část duelu 8. kola pustilo 1 800 futsalových fanoušků.

4. facebookový stream SK INTEROBAL PLZEŇ vs FK CHRUDIM

Statisticky a divácky nejvydařenější utkání. Únorové vysílání šlágru proti Chrudimi nabylo dosahu téměř 14 000 lidí! Stream si na svém zařízení pustilo alespoň na okamžik 5 800 diváků. Také počet v jeden moment sledujících je ze všech streamů nejvyšší - 586 lidí. Remíza 3:3 s nejúspěšnějším futsalovým týmem české historie se tak stala nejsledovanějším duelem, který náš klub svým fanouškům poskytl v živém vysílání.

1. televizní utkání SK SLAVIA PRAHA vs SK INTEROBAL PLZEŇ

Duel na Slavii se odehrál v úterý 16. února. V hlavním večerním vysílacím čase (20:10) a v konkurenci soubojů fotbalové Ligy mistrů (Barcelona - PSG, Lipsko - Liverpool), dosáhlo futsalové utkání dvou předních klubů solidní sledovanosti. Počet domácností, které sledovali utkání alespoň po dobu 3 minut, dosáhl na počet 46 461.

5. facebookový stream SK INTEROBAL PLZEŇ vs SK OLYMPIK MĚLNÍK

Vraťme se opět ke klubovému vysílání. Domácí souboj s Mělníkem oslovil téměř 6 800 uževatelů Facebooku. Živé vysílání nebo záznam utkání si poté spustilo necelých 5 600 fanoušků. Nejvyšší počet pozorujících v jedne okamžik se vyšplhal na 237 pozorujících.

2. televizní utkání SK INTEROBAL PLZEŇ vs AC SPARTA PRAHA

Ani druhé utkání našeho týmu před kamerami ČT sport to s konkurencí neměl jednoduché. Tenktokrát se 24. února ve fotbalové lize mistrů představil například Manchester City nebo Real Madrid. I přesto počet diváků u televize oproti prvnímu televiznímu zápasu vzrostl. Alespoň 3 minuty sledovalo přenos 58 484 domácností.

3. televizní utkání  FK CHRUDIM vs SK INTEROBAL PLZEŇ

Souboj, který výrazně napověděl, jak skončí základní část, přitáhl 17. března k televizním obrazovkám ještě vyšší počet díváků. „Bohužel“ i nyní měl futsal těřkou konkurenci v podobě fotbalové Ligy mistrů (Chelsea - Atletico, Bayer - Lazio). Duel de facto o vítězství v základní části sledovalo v přímém přenosu alespoň 3 minuty, dle údajů České televize, rovných 76 000 domácností.

1. youtoubový stream SK INTEROBAL PLZEŇ vs ŽABINŠTÍ VLCI BRNO

Klub chtěl svým fanouškům v závěrů základní části poskytnout lepší přenosy, s čímž byl spojen i přesun vysílání na klubový YouTube. Nejvyšší počet souběžných diváků dosáhl na 180. Ať už živě nebo ze záznamu utkání zhlédlo 850 lidí. 

2. youtoubový stream + web ČT sport  SK INTEROBAL PLZEŇ vs HELAS BRNO

Poslední představení Interobalu v základní části, které rozhodlo o konečném 1. místě, sledovalo souběžně nanejvýš 136 diváků. V současné chvíli činí počet zhlédnutí přenosu 523. Utkání bylo zároveň premiérově vysíláno na webu ČT sport. Zde si jej pustilo dle informací z ČT zhruba 300 dalších diváků.

To je vše z vysílaných zápasů základní části ať už klubem, nebo Českou televizí. Pokračovat budeme opět v blížícím se play-off. Ještě přikládáme několik čísel na porovnání. Celkový rekord sledovanosti futsalového utkání na programu ČT sport je 112 000 diváků (Česká republika - Slovinsko, 2015). Nedávnou odvetu baráže o postup na MS 2021 Česká republika - Chorvatsko si pustilo celkem 81 000 domácností. Poslední kvalifkační duely národního týmu s Portugalskem sledovalo na webu ČT 3004 respektive 2250 diváků.

Děkujeme, že se díváte!

Diskuze

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3
DBA personal s.r.o.
Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 NILAN s.r.o. Plzeňská teplárenská Národní Sportovní Agentura Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Kovošrot Sudová MD SPED Uklizeno za vás Porsche Plzeň FIT strava EasyHomes SDSped Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 206126
Posledních 30 dnů: 2377 | Posledních 7 dnů: 275 | Poslední den: 90

© 2021 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne