SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

FTZS Liberec vs SK Interobal Plzeň

Datum a čas konání: 3.10.2021 20:00

Tabulka

1. FK Chrudim 2 17:2 6
2. SK Olympik Mělník 2 15:4 6
3. Svarog FC Teplice 2 8:5 4
4. SK Slavia Praha 2 6:5 4
5. SK Interobal Plzeň 2 10:6 3
6. Dynamo PCO České.. 1 3:0 3
7. AC Sparta Praha 2 10:8 3
8. FTZS Liberec 1 3:5 0
9. Helas Brno 1 1:6 0
10. FC Démoni Česká Lípa 2 2:10 0
11. FC Rapid Ústí nad Labem 1 1:13 0
12. Žabinští Vlci Brno 2 1:13 0

Kompletní tabulka

Třetí finálová bitva se hlásí o slovo

Třetí finálová bitva se hlásí o slovo

Třetím zápasem pokračuje zítra večer v plzeňské hale finálová série. Interobal má na dosah historický úspěch, mezi tím je však ohromně náročných minimálně 40 minut. Chrudimští futsalisté jsou odhodlaní prodloužit sezonu a v Plzni musí bezpodmínečně zvítězit. Přinášíme vám preview zítřejšího zápasu a také důležité informace pro návštěvníky!

Do sestavy domácích se po karetním trestu vrátí Gabriel Rick. „Být na lavičce jako asistent trenéra bylo strašné!“ vystihl slovenský reprezentant své pocity z druhého finálového duelu, který strávil v civilu po boku Marka Kopeckého. Jasně tím řekl, že si finálové drama chce užít osobně na palubovce. Speciální duel čeká kapitána Lukáše Rešetára. Nejen z pohledu, že se opět postaví proti Chrudimi, ale bude to jeho 350 ligový zápas! Další, kdo zakulatí cifru startů bude Michal Holý, jehož čeká 50. utkání v play-off.

„Očekávám ještě větší jízdu Chrudimi, protože oni teď musí, my „jen“ můžeme. Uvidíme s čím a jakou sestavou na nás nastoupí, ale my musíme hrát pořád zodpovědně zezadu a nějaké šance se nám naskytnou. Věřím, že fanoušci dorazí a vyprodají halu do posledního povoleného místa a poženou nás!“ hlásí před zápasem Tomáš Vnuk.

A přesně jak prozatím nejproduktivnější muž play-off říká, do haly opět budou moci fanoušci! Zde jsou informace pro vstup na utkání:

Při vstupu do haly je nutné DODRŽOVAT ROZESTUPY, podepsat prohlášení o bezinfekčnosti, podrobit se změření teploty, která nesmí přesáhnou 37,5 °C a prokázat se:

1) negativním výsledkem RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 ne starším 7 dní

2) negativním výsledkem POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 72  hodin – potvrzení musí být vystavené odběrovým centrem nebo zdravotnickým zařízením. Samotest není pro návštěvu utkání platný.

3) certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů.

4) dokladem (lékařskou zprávou) o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, uplynutí doby izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, a že od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní.

Test musí předložit všichni účastníci utkání starší 6 let. Klub na místě připravil i testovací místo!

Diváci se mohou na počkání otestovat antigenním testem neinvazivní metodou ze slin. Testovací místo bude před vstupem do haly od 17:00. Testování je zdarma, vyjma těchto tří případů: 1) Prodělali jste Covid v uplynulých 90 dnech, 2) byl jste na antigenním testu v uplynulých dvou dnech, 3) jste po druhé dávce očkování ve lhůtě delší než dva týdny.

Na testování se můžete dopředu zaregistrovat na odkazu: https://forms.gle/Hsn9AyQFrZoVw9Aa

Důležitý souboj začíná v hale na Slovanech v 19:00. Ti, kteří se na utkání nedostanou, mohou duel sledovat živě na webu ČT sport, na HbbTV nebo na YouTube kanálu FUTSAL - FIFA ČR. Vstup na utkání bude opět zdarma!

Diskuze

Poslední zápas

SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
4:5
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3
DBA personal s.r.o.
Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 NILAN s.r.o. Plzeňská teplárenská Národní Sportovní Agentura Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Kovošrot Sudová MD SPED Uklizeno za vás Porsche Plzeň FIT strava EasyHomes SDSped Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 214892
Posledních 30 dnů: 1502 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 26

© 2021 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne