SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

FK Chrudim vs SK Interobal Plzeň

Datum a čas konání: 10.12.2021 20:00
Místo: Chrudim

Tabulka

1. Svarog FC Teplice 12 60:28 30
2. FK Chrudim 9 77:8 25
3. SK Interobal Plzeň 9 57:16 22
4. SK Slavia Praha 11 48:24 22
5. AC Sparta Praha 10 45:35 18
6. Helas Brno 11 29:44 15
7. SK Olympik Mělník 9 34:43 12
8. FTZS Liberec 11 31:39 9
9. FC Démoni Česká Lípa 12 27:55 9
10. FC Rapid Ústí nad Labem 9 20:48 9
11. Žabinští Vlci Brno 10 21:62 6
12. Dynamo PCO České.. 9 19:66 3

Kompletní tabulka

Všichni jsou už v Itálii, Liga mistrů zítra startuje

Všichni jsou už v Itálii, Liga mistrů zítra startuje

Napětí stoupá. Premiérová účast plzeňského týmu ve futsalové UEFA Lize mistrů se každou minutou blíží. Už zítra vstoupí svěřenci Marka Kopeckého do skupiny hlavní fáze soubojem s kazašským gigantem Kairatem Almaty. Dnešní den však byl ve znamení přesunu do Itálie.

Už ve tři hodiny ráno odjela z Plzně dodávka naplněná od osobních kufrů, přes dresy až po zdravotnický materiál. Společně s vedoucím týmu Jakubem Hodkem se na téměř 1 000 kilometrovou trasu vydal týmový fyzioterapeut Martin Knaizl. Hráči a realizační tým, ze kterého na posledních chvíli vypadl nemocný asistent trenéra Tomáš Štverák, odcestovali z Plzně na pražské letiště v devět hodin dopoledne. Krátce po poledni se se všemi vzneslo letadlo, aby s nimi před druhou hodinou odpolední opravdu tvrdě dosedlo na ranvej letiště v Boloni. Odtud už tým pokračoval opět autobusem do italského bydliště, kterým je pobřežní letovisko Gabicce Mare.

Tolik ale k cestování, to nejdůležitejší je teprve před námi. Největší utkání v klubové historii se totiž odehraje už zítra. Proti Plzni se postaví dvojnásobný vítěz Ligy mistrů a jeden z nejlepších celků světa Kairat Almaty. „Tenhle tým asi netřeba představovat. Je to kažašský nároďák, doplněný o pět kvalitních Brazilců. Trošku výhoda pro nás je, že nebude chytat brankář Higuita, na němž mají postavenou hru. O to větší ale ten zápas může mít tempo, jelikož Kairat bude muset hrát futsal bez gólmana,“ představil prvního soupeře trenér Marek Kopecký. Utkání s Kairatem Almaty začíná ve středu 27. října od 17:30 v Rimini.

Čtvrtek nabídne souboj s pořadatelem skupiny. Proti Plzni nastoupí hráči Pesara, kteří budou mít před domácími fnaoušky o motivaci postaráno. „Celá jedna čtyřka je tvořená argentiskými reprezentanty, kteří byli v roce 2016 mistry světa a letos prohráli ve finále. Opět jsou doplněni kvalitními Italy a Brazilci. Je to velmi běhavý tým, mají rádi otevřenou hru, velmi presují a jsou šikovní na balónu. Moc slabin tam taky není,“ přiblížil druhý celek trenér Plzeňanů. Souboj s Pesarem začíná ve čtvrtek v riminské hale ve 20:30.

Poslední utkání ve skupině svede proti Plzni tým MFK Ťumeň. „To je zase TOP tým, který je složený z ruských reprezentantů. Jsou velmi dobře fyzicky připravení. Znovu tam mají dva - tři brazilské hráče, kteří tomu přidávají nadstavbu. Všechny tři týmy moc slabin nemají,“ popsal posledního účastníka skupiny Marek Kopecký. Závěrečný souboj ve skupině odehraje plzeňský tým v sobotu 30. října od 15:00 opět ve městě Rimini.

Už dnes absolvuje v zápasové hale tým Plzně první trénink. Tým má po cestě dobrou náladu a je z něj cítit natěšenost na velké zápasy.

„Nemusí se podařit postoupit, budu však spokojený, když v Itálii předvedeme dobré výkony. Samozřejmě nás všichni berou jakou outsidery, ale já budu moc spokjený, když tam předvedeme futsal, který bude lahodit oku, budeme hrát aktivně a nebudeme ustrašení,“ prozradil plzeňský trenér, za jakých okolností by se domů vracel spokojený.

Sledujte klubové sociální sítě, aby vám z premiérové účasti mezi nejlepšími nic neuniklo. Vzhledem k vysoké částce za vysílací práva, nebudou zápasy přenášeny na volně přístupných televizních stanicích. Pokud budeme vědět o nějakém přístupném internetovém přenose, budeme vás informovat na Facebooku a Instagramu.

 

Diskuze

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3
DBA personal s.r.o.
Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 NILAN s.r.o. Plzeňská teplárenská Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT MD SPED Uklizeno za vás Porsche Plzeň EasyHomes SDSped Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 222965
Posledních 30 dnů: 5299 | Posledních 7 dnů: 2339 | Poslední den: 248

© 2021 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne