SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chrudim 3 35:13 15
2. SK Slavia Praha 3 34:12 13
3. Helas Brno 3 23:17 13
4. Inter FC Kadaň 3 49:35 12
5. SK Interobal Plzeň 3 30:9 9
6. SK Olympik Mělník 3 36:34 9
7. Oxyworld Baník Chomutov 3 29:50 9
8. FTZS Liberec 3 32:44 7
9. FC Rapid Ústí nad Labem 2 26:29 5
10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Marek Kopecký: Přišli jsme si zahrát futsálek, Chrudim přišla hrát finále

Marek Kopecký: Přišli jsme si zahrát futsálek, Chrudim přišla hrát finále

I těmito slovy hodnotil výkon svého týmu trenér Marek Kopecký a nutno uznat, že neskrýval zklamání. To byl ostatně společný znak drtivé většiny návštěvníků druhého finále play-off 1.Futsal ligy. Pro toto utkání domácí Plzeň utkání jednoduše nezvládla a po výsledku 2:5 se série srovnala.

Chrudim byla v tomto druhém finálovém duelu celkem, který zkrátka „víc chtěl.“ Tvořili si více šancí a domácím futsalistům se už od úvodních minut velmi těžko vzdorovalo. První branku utkání zaznamenal chrudimský Pavel Drozd, na kterého o pár minut později navázal Everton. V tu chvíli vedli hosté 2:0. Domácím se přeci jen podařilo stav druhého finále ke konci první půle upravit. Ve dvacáté minutě se po přihrávce Kakáho prosadil Tomáš Vnuk. První poločas tak skončil relativně vyrovnaným výsledkem 1:2 z pohledu domácího týmu.

Ani druhý poločas domácí nezahájili dobře. Již v jedenadvacáté minutě zvyšoval na 3:1 David Drozd. Ve 25. minutě na 4:1 zvyšoval Everton. Domácí fanoušci se mohli znovu zaradovat až v sedmadvacáté minutě, kdy si dvojice stojící za první brankou prohodila role. Střelcem branky byl Kaká, asistoval Vnuk. Z pohledu domácího týmu to byla poměrně malá, a taky poslední, radost tohoto duelu. Na konečných 5:2 pro Chrudim upravil ve třiatřicáté minutě Záruba.

Finálová série se tak začíná opět od nuly. Pokračování nás čeká již v pondělí.

Marek Kopecký (trenér SK Interobal Plzeň): "Dnes jsme si nezasloužili vyhrát. Přišli jsme si zahrát futsálek, Chrudim přijela hrát finále. Byli důraznější, chtěli víc, a to rozhodlo. My jsme hráli jako baletky. Chrudim není tak hloupá, abychom jim mohli dát tři, nebo čtyři góly při power play. Gól jsme sice dali, dostali jsme se do hry, ale další naše chyba přišla vzápětí, tohle nejde hrát do nekončna. Tahle nejde hrát finále, chyběl nám důraz, zklamali mě klíčoví hráči, kteří by tým měli táhnout."

David Drozd (FK Chrudim): "Bylo to vyrovnané jako první utkání. Už to tady padlo několikrát, rozhodují detaily, dnes jsme ti šťastnější byli my. Podle mne bylo klíčové, jak jsme odbránili power-play, kterou Plzeň hrála hrozně dlouho. Bylo důležité, že jsme odskakovali na dva a tři góly, protože soupeř má power play dobrou a může z ní kdykoliv udeřit.

Diskuze

Poslední zápas

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3 Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 SPUR FINporadenství.com Vodárna Plzeň
ROBSTAV k.s.
KMB progress Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
Desinsekta SELECT MD elektronik Porsche Plzeň EasyHomes Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 257261
Posledních 30 dnů: 1338 | Posledních 7 dnů: 106 | Poslední den: 6

© 2024 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne