SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chrudim 3 35:13 15
2. SK Slavia Praha 3 34:12 13
3. Helas Brno 3 23:17 13
4. Inter FC Kadaň 3 49:35 12
5. SK Interobal Plzeň 3 30:9 9
6. SK Olympik Mělník 3 36:34 9
7. Oxyworld Baník Chomutov 3 29:50 9
8. FTZS Liberec 3 32:44 7
9. FC Rapid Ústí nad Labem 2 26:29 5
10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Festival Fair-play zahájen: Heřmanův Městec (ne) překvapil svým neklidem

Festival Fair-play zahájen: Heřmanův Městec (ne) překvapil svým neklidem

Ano, asi byste si mohli klepat na čelo, pokud by někdo, a samozřejmě že ne autor článku, čekal klidný průběh série. Již první návštěva Heřmanova Městce byla lehkým náznakem toho, že se bude bojovat tvrdě, a to nejen na palubovce, ale i mimo ni. V této sérii zatím rozhodně neplatí rčení „Můj dům, můj hrad“ neboť se zatím žádnému z celků nepodařilo udržet bod na domácím hřišti. Třetí utkání série ale patřilo k těm, které futsalu dělalo reklamu asi jako ten jeden otravný skřet s elektronikou- výrazné, ale křiklavé a do jisté míry i otravné.

Domácí tým byl v tomto utkání oslaben chybějícím Victorem Espindolou, za kterého zaskočil teprve devatenáctiletý mladíček Michal Špánik. Nutno hned v úvodu poznamenat, že předvedl velmi dobrý výkon.

Úvod prvního poločasu přinesl, pro tuto sérii již charakteristické, déjà vu. Chrudim udeřila jako první zásluhou zajímavé kombinace Ewerton- Igor. Interobal se ale poměrně rychle oklepal z úvodních minut a v poločase bylo srovnáno. O vyrovnání se zde postaralo duo Rešetár-Kaká.

Atmosféra v hale, příjemná jako ostravský smog, zhoustla, a to stejně rychle jako onen zmíněný smog, hned s úvodem druhé půle. Tu Chrudim zahájila v power-play, avšak z toho nevzniklo víc, než několik málo šancí a mnoho stížností směrem k trojici arbitrů, která na pozitivní atmosféře finále rozhodně nepřidala. Za rozhodující moment utkání tak lze zcela jistě označit penaltu, kterou, k velké nevoli domácích hráčů a fanoušků, perfektně proměnil Kaká. Od té dobry byla atmosféra v hale opravdu za hranicí jakéhokoli slušného chování, avšak v rámci snahy o nevíření vod dále ponechám bez komentáře.

Plzeň si tak do Plzně odvezla Match ball, který může proměnit v tolika chtěný třetí titul již tento pátek. Toto utkání bude pro Chrudim opět o něco složitější. Díky opakovanému nesportovnímu chování byl vyloučen trenér týmu José Alessio. Ten tak bude počínání svého týmu pozorovat pouze z tribuny.

Radim Záruba (FK Chrudim): "Těžko se hledají slova, vedli jsme, dost to připomínalo ten první zápas. Bohužel to nevyšlo, co se dá dělat. Musíme se připravit na pátek, abychom sérii vrátili zpátky a pak už to tady doma zlomili. Power play nebyla špatná, ale zakončení jsme neměli z ideálních pozic. Bohužel to byly nástřely a střely z úhlu, které si obrana zvládla uhlídat a nedostali jsme se k žádné tutovce. Už jsme ukázali, že máme sílu na to, abychom to v Plzni zvládli, takže věřím, že to zvládneme a vrátíme sérii sem zpět."

Marek Kopecký (trenér Interobalu Plzeň): "Začali jsme velice dobře, šli jsme do Chrudimi velice dobře, měli jsme šance a závary, pak jsme bohužel dostali po našem rohu z brejku jeden gól. My jsme si ale před zápasem s klukama něco řekli a šli jsme si za tím. Chrudim samozřejmě reagovala s power play a klobouk dolů před klukama, jak jsme to vydrželi a ubránili. Klukům jsem říkal, že musíme být maximálně koncentrovaní a myslím si, že jsme to zvládli hlavně v našich hlavách. Máme druhý bod a přesouvá se to k nám, máme teď trochu delší čas na regeneraci."

Diskuze

Poslední zápas

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3 Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 SPUR FINporadenství.com Vodárna Plzeň
ROBSTAV k.s.
KMB progress Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
Desinsekta SELECT MD elektronik Porsche Plzeň EasyHomes Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 257261
Posledních 30 dnů: 1338 | Posledních 7 dnů: 106 | Poslední den: 6

© 2024 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne