11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Plzeň přivezla důležitý bod za remízu proti Nejzbachu

V dalším zápase se představila Plzeň na půdě silného Vysokého Mýta.

Od začátku zápasu se odehrávala na palubovce vyrovnaná bitva. V malé hale se hrál hlavně důrazný a rychlý futsal. První velkou šanci zápasu si připravili hosté, ale Šíša orazítkoval ve 12. minutě pouze tyč. Domácím se toto povedlo také a to hned v 15. minutě. V závěru poločasu se Mýto odhodlalo k power play,ale stav 0:0 vydržel až do přestávky.

Do druhého poločasu vstoupila do hry aktivněji Plzeň, ta si během prvních dvou střídání vypracovala tři dobré šance, ale Kasýk 2x ani Šíša své šance nevyužili a tak udeřilo na druhé straně. Ve 26. minutě se střelou z dálky prosadil domácí Jeníček. O pár vteřin později ještě domácí nastřelili znovu tyčku. Tři minuty do konce zápasu se Plzeň odhodlala k power play a v poslední minutě se jim podařilo vyrovnat. Při závaru před brankou zahrál domácí hráč rukou a z následné penalty se hostující Štrajt nemýlil a zařídil hostům spravedlivý bod z těžkého zápasu za remízu 1:1.

SK Interobal Plzeň:
Sochůrek, ( Landrgott ) - Mižár, Forman, Vnuk, Kasýk - Štrajt, Stejskal, Koc, Šíša - Filinger, Mariánus, Šebek, Štverák

Slovo trenéra Petra Kučery: "Do Mýta jsme jeli ohodlaní a chtěli si přivést domu alespoň bod, což se nakonec povedlo takže jsme spokojeni. Kluci potvrdili zlepšenou formu z posledních zápasů a nechávají na palubovce všechno. Liga se prostě musí hrát s více než 100% nasazením jiná cesta není. Velké šance byly na obou stranách takže si myslím, že remíza tomuto zápasu sluší."

V pátek 6. 11. 2015 od 20:00 se těšte na další domácí zápas. Tentokrát v hale Slavia VŠ v Plzni na Borech přivítáme další pražské "S", ale tentokrát to sešívané - do Plzně přijede SK Slavia Praha.