SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chrudim 3 35:13 15
2. SK Slavia Praha 3 34:12 13
3. Helas Brno 3 23:17 13
4. Inter FC Kadaň 3 49:35 12
5. SK Interobal Plzeň 3 30:9 9
6. SK Olympik Mělník 3 36:34 9
7. Oxyworld Baník Chomutov 3 29:50 9
8. FTZS Liberec 3 32:44 7
9. FC Rapid Ústí nad Labem 2 26:29 5
10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Druhé utkání série: Vyhrocené emoce a druhý bod pro Plzeň

Druhé utkání série: Vyhrocené emoce a druhý bod pro Plzeň

Play-off obecně lze ve sportovním světě nazvat jako samostatnou adrenalinovou disciplínu. Emoce je velmi těžké udržet na uzdě, tlak stále sílí a co včera platilo, již neplatí. Interobal ve druhém utkání čtvrtfinálové série zavítal na sever Čech, kde jsme byli svědky o poznání větší bitvy, než tomu bylo při utkání na západě.

Osm branek, zlepšená hra a možnost ukončit sérii

Druhé utkání této série nám ukázalo, jak efektivní může být reflexe prvního odehraného zápasu. Byl to právě duel v Plzni, kde byl trenér týmu Marek Kopecký poměrně nespokojený s výkonem týmu. „Výhru bereme, protože na to se v play-off hraje. Z některých stran to ale nebylo dobře, takže si máme co říct. Mrzí mě zranění brankáře, se kterým už nemůžeme letos počítat.“ Pronesl po prvním utkání v sérii.

Druhý zápas se nesl v rytmu výrazného zlepšení v celkové produktivitě, avšak jsme byli svědky několika kontroverzních incidentů, které rozhodčí krotili žlutými kartami. Ty si postupně vysloužili Adam Knobloch, Michal Holý, Tomáš Vnuk i vedoucí Radek Votípka. Z plzeňských hráčů byl asi nejvíce vidět Tomáš Vnuk, který se vyznamenal třemi brankami. Mimo něj se prosadili i Vitinho, Rešetár, Knobloch, Künstner a v minulém utkání nehrající Tomáš Buchta.

Konečný výsledek 8:0 tak lze bezesporu brát jako úspěch, který nám umožní již v úterý ukončit čtvrtfinálové boje bez ztráty kytičky.

Tomáš Buchta: Začátek byl pro nás stejný jako v Plzni. Soupeř měl několik šanci, ale nevyužil. Pro nás to pak bylo důležité, že jsme vystřelili první branku a následně přidávali další. Zápas jsme ale kontrolovali.

Viktor Žampa (FTZS Liberec): “Myslím si, že jsme herně úplně nepropadli, ale špatně jsme bránili standardní situace. Buď jsme špatně stáli, nebo jsme tam byli pozdě. Špatná zodpovědnost při bránění. V útoku nám chybí taková ta chladnokrevnost. Moc v těch šancích přemýšlíme a pak zvolíme špatné řešení. Taky musím vyzdvihnout výkon Vahyho. Pochytal nám spoustu šancí.”

Diskuze

Poslední zápas

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3 Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 SPUR FINporadenství.com Vodárna Plzeň
ROBSTAV k.s.
KMB progress Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
Desinsekta SELECT MD elektronik Porsche Plzeň EasyHomes Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 257621
Posledních 30 dnů: 420 | Posledních 7 dnů: 102 | Poslední den: 6

© 2024 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne