10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Rekordní výhra, respekt pro soupeře

Když diváci šli v páteční večer 27. ledna do sportovní haly na Slovanech asi netušili, co za podívanou se na ně chystá. Tým Nejzbachu přijel do Plzně značně oslaben a doplněn o klubové legendy, které tempu domácích nestačily. I díky tomu zvítězili hráči Interobalu vysoko 27:0 a vytvořili nový rekord české nejvyšší soutěže.

Již po dvou minutách bylo zřejmé, že se utkání bude ubírat jasným směrem. V čase 1:51 totiž domácí rozvnili už počtvrté síť za Liborem Gerčákem. Následně se skóre až do 10. minuty nepohlo, poté však narůstalo rychlým tempem. Marek Kopecký své hráče jasně instruoval, ať nastřílejí co nejvíce branek. Mezi střelci se nejvíce střídali Lukáš Rešetár, Michal Seidler a nová posila Caio. Do kabiny odcházeli v poločase domácí s vedením 13:0.

Ve druhém dějství se gólostroj domácích rozjel po necelých pěti minutách. Adam Knobloch během dvou střídání nasázel hattrick, prosadil se také navrátilec na palubovku Tomáš Vnuk. Skóre rostlo v pravidelných intervalech a domácí kouč v závěru sáhl také k power-play. Díky té se výsledek zastavil až na cifrách 27:0. Tento výsledek znamená historicky nejvyšší vítězství v české lize. Domácí zaznamenali také největší počet nastřílených branek jedním týmem v utkání.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Adam Knobloch: „Bylo to akorát o tom, kolik dáme gólů. Samozřejmě jsme nechtěli nic podcenit, ale náš jednoznačný cíl je nasázet co nejvíce gólů, abychom Chrudimi ve skóre odskočili, jelikož to může rozhodovat. Dnes to bylo těžké hlavně pro soupeře.“

Petr Svoboda (manažer V. Mýta): „Upřímně, nevím, co k tomuto utkání říct, protože hodnotit není z naši strany co. Plzni gratulujeme k vítězství a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.“

SK INTEROBAL PLZEŇ - 1. FC NEJZBACH VYSOKÉ MÝTO 27:0 (13:0)

SK Interobal Plzeň: Němec (Vahala) – Rešetár (C), Holý, Vnuk, Seidler – Diece, Caio, Rick, Kozár – Knobloch, Buchta, Křivánek, Künstner

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák (C) – Matoušek, Novotný, Jeníček, Janoušek – Špinar, D. Rajnoch

Branky: 1. Rešetár (Seidler), 1. Seidler (Vnuk), 2. Seidler (Rešetár), 2. Rešetár (Seidler), 10. Rick (Caio), 11. Caio (Diece), 11. Caio (Kozár), 12. Seidler (Vnuk), 12. Seidler (Holý), 13. Rešetár (Holý), 15. Caio (Rešetár), 17. Caio (Rick), 19. Seidler (Holý), 25. Knobloch (Künstner), 25. Křivánek (Němec), 26. Knobloch (Křivánek), 27. Vnuk (Seidler), 27. Seidler (Vnuk), 28. Seidler (Holý), 29. Rešetár (Holý), 31. Caio (Knobloch), 32. Knobloch (Künstner), 34. Rešetár (Caio), 35. Seidler (Vnuk), 35. Caio (Seidler), 37. Rešetár (Holý), 38. Rešetár (Holý)

Karty: nikdo - nikdo

Rozhodčí: Dragoun, Lasch – Pelikán