Út 20.03 20:30

Pá 16.03 20:30

Svarog FC Teplice4

Interobal si v generálce poradil s Chomutovem

V posledním přípravném utkání před startem 1. Futsal ligy zavítal do plzeňské haly na Slavii druholigový Baník Chomutov.

První poločas žádné góly nenabídl, domácí se prezentovali spíš defenzivní hrou a čekali na brejky. Nejblíže ke gólu měl až v posledních sekundách první dvacetiminutový Tomáš Vnuk, trefil ale pouze brankovou konstrukcí. Po změně stran už Interobal na svého druholigového soka vlétl a ve 22.minutě byl na gólovém závěru hezké akce Jakub Mižár - 1:0. Vzápětí se pěkně trefil také Tomáš Abrham - 23.minuta a 2:0. Hosté se ovšem nevzdali a ve 28. minutě překonali gólmana Klečku - 2:1. Chomutov kontaktní gól povzbudil a po další akci zachránilo Dana Klečku břevno. Přes další šance na obou stranách už se ale výsledek nezměnil. Interobal tak generálku na Spartu / Benago zvládl vítězně.

SK Interobal Plzeň - FC Baník Chomutov 2:1 (0:0) Branky Plzně: 22.Mižár, 23. Abrham

Sestava SK Interobal: Němec, Klečka - Mižár, Kasýk, Vnuk, Havel, Hudáček, Sláma, Štverák, Holý, Křemen, Abrham, Koc, Buchta, Rožboud

Hodnocení trenéra Petra Kučery: "My jsme dneska chtěli zkoušet trochu jiné věci než zkoušíme vždy. Proto jsme tohoto soupeře přivítali rádi. Myslím si, že zápas pro nás splnil účel. Hráči plnili některé věci, které jsme chtěli. Jiné věci, hlavně standardní situace, by v téhle fázi přípravy měly vypadat kvalitněji."