SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

Út 17.04 20:30

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha7

SK Interobal Plzeň

Po 16.04 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

St 11.04 20:15

SK Interobal Plzeň 5
AC Sparta Praha4

SK Interobal Plzeň

Čt 05.04 20:30

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 1

AC Sparta Praha

Po 02.04 18:30

SK Interobal Plzeň 6
AC Sparta Praha4

Svarog FC Teplice

Po 26.03 20:30

SK Interobal Plzeň 11
Svarog FC Teplice5

SK Interobal Plzeň

Pá 23.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 3

Svarog FC Teplice

St 21.03 20:30

SK Interobal Plzeň 7
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

Út 20.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 5

Svarog FC Teplice

Pá 16.03 20:30

SK Interobal Plzeň 5
Svarog FC Teplice4

Sparta:Interobal 4:4! Utkání se dohrávat nebude

Sparta:Interobal 4:4! Utkání se dohrávat nebude

Vedení českého futsalo rozhodlo ponechat v platnosti výsledek zápasu prvního kola mezi AC Sparta Praha a SK Interobal Plzeň v podobě před přerušením utkání.

Sparta v prvním kole představila všechny letní posily, včetně největší hvězdy Wildeho a vstupovala do utkání v roli favorita. Stejně tak na soupisce Plzně figurovali posily Zdeněk Sláma, Jan Křemen a navrátilec Tomáš Vnuk. Trenér David Frič musel kvůli disciplinárnímu trestu z minulé sezóny zůstat na tribuně. Sparta začala náporem a hned v první minutě dvakrát orazítkovala tyč za Lukášem Němcem. Plzeň se musela na začátku utkání bránit, ale snažila se využít i nepřesností v rozehrávce Sparty - ve čtvrté minutě z brejku trefil tyč Jan Havel a z následné dorážky pálil do břevna Michal Štrajt. Jan Havel se činil i v obranné práci, o minutu později skvělým zákrokem zastavil útok dva na jednoho. Do vedení se nakonec dostal Interobal, po skvělé práci Abrhama a přihrávce Štrajta skóroval novic v plzeňském dresu Zdeněk Sláma – 0:1. Krátce po vstřeleném gólu musel za záchrannou brzdu zatáhnout Jan Havel a po zákroku na Marcela dostal žlutou kartu.

Sparta vyrovnala po standartní situaci, první gól v české soutěži zaznamenal Lucas. Interobal již ve dvanácté minutě nastřádal pět akumulovaných faulů a musel tomuto faktu přizpůsobit hru. Bohužel již hned ve čtrnácté minutě dával do prázdné branky Wilde – 2:1.

Sparta pak dostala během minuty dvě žluté karty a díky šesti akumulovaným faulům měl Michal Štrajt možnost kopat desítku a srovnal na 2:2. V sedmnácté minutě Sparta opět o gól odskočila, po faulu Tomáše Vnuka proměnil desítku Amadeu. Nepomohlo ani střídání gólmanů, Lukáše Němce vystřídal Michal Bartůněk. Šanci na srovnání měl v zápětí Jan Křemen, jeden z nejaktivnějších hráčů Interobalu, ale jistou branku mu z nohy sebral dobrým zákrokem Wilde.

I na začátku druhého poločasu Interobal, vedený kapitánem Mižárem, poctivě bránil. Z brejku opět Jan Havel trefil po skvělé práci Abrhama břevno Jan Havel. Hra se postupně srovnávala, Plzeň se tlačila za vyrovnáním, Sparta důsledně blokovala plzeňské střelecké pokusy. Nejčastěji se do zakončení dostával Jan Křemen a Tomáš Vnuk. Ojedinělé šance Sparty řešil povedenými zákroky Lukáš Němec. Vyrovnat se podařilo ve 36. minutě Tomáši Abrhamovi po krásné nabídce Zdeňka Slámy a Zdeněk Sláma pak sám za několik vteřin vstřelil čtvrtý gól Plzně. Radost z vedení netrvala dlouha, Sparta srovnala při hře bez brankáře - Belej srovnával na 4:4.

Utkání pak bylo přerušeno z důvodu zdravotního kolapsu prezidenta futsalové Sparty přibližně 2 minuty před koncem. Vedení futsalu pak rozhodlo o platnosti výsledku před přerušením.

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 136266
Posledních 30 dnů: 1269 | Posledních 7 dnů: 419 | Poslední den: 24

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne