SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha

Út 17.04 20:30

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha7

SK Interobal Plzeň

Po 16.04 19:30

AC Sparta Praha5
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

St 11.04 20:15

SK Interobal Plzeň 5
AC Sparta Praha4

SK Interobal Plzeň

Čt 05.04 20:30

AC Sparta Praha4
SK Interobal Plzeň 1

AC Sparta Praha

Po 02.04 18:30

SK Interobal Plzeň 6
AC Sparta Praha4

Svarog FC Teplice

Po 26.03 20:30

SK Interobal Plzeň 11
Svarog FC Teplice5

SK Interobal Plzeň

Pá 23.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 3

Svarog FC Teplice

St 21.03 20:30

SK Interobal Plzeň 7
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

Út 20.03 20:30

Svarog FC Teplice6
SK Interobal Plzeň 5

Svarog FC Teplice

Pá 16.03 20:30

SK Interobal Plzeň 5
Svarog FC Teplice4

Petr Kučera: Chrudim bude zrcadlem naší síly

Petr Kučera: Chrudim bude zrcadlem naší síly

Už v úterý čeká Plzeň futsalový svátek, do haly Lokomotivy na Slovanech zavítá obhájce titulu a lídr tabulky ERA-PACK Chrudim. Utkání se hraje od půl deváté večer za asistence televizních kamer. V posledním zápase na palubovce Mělníka (13:6) nebyli trenéři Frič s Kučerou spokojení zejména s defenzívou. I proto se na obrannou činnost podle slov Petra Kučery v trénincích před Chrudimí zaměřili.

Tak jednoznačně jsme se zaměřili na obranu, protože s Chrudimí je to základ, poctivě bránit a být nepříjemní, důrazní a aktivní. Co se týká obrany, v Mělníku tohle vůbec nefungovalo, tam to byl z naší strany takový hurá styl. I proto byl od toho zápasu každý trénink zaměřený na obranu.

Teď už vás ale čeká nejlepší český tým ERA-PACK Chrudim, jak se těšíte?

Tak já osobně se těším hodně a doufám, že se budou těšit i kluci, protože to bude také zrcadlo té naší síly. Uvidíme, jak na tom jsme, ale není, myslím, proč se bát. Myslím si, že letos se tu sešel výborný tým a bude to podle mě hezký zážitek pro všechny ty, co se přijdou podívat, i pro nás.

Jak reálná je šance tentokrát proti Chrudimi konečně bodovat?

Ještě jsme s nimi nikdy nic neuhráli, ale vše je jednou poprvé, tak uvidíme, co nám ten zápas nabídne. Já jsem Chrudim viděl minulý týden v televizi s Teplicemi a to hráli výborně. Navíc jsou teď dobře připravení z UEFA cupu. Ale začíná se 0:0 a vždy je šance na dobrý výsledek. My se o to budeme snažit jim to co nejvíce znepříjemnit.

Chrudim na úvod ligy nevítězila výrazným rozdílem, teď ale sedmičkou vyprovodila Slavii a Teplice, svědčí to o nárůstu formy obhájců titulu?

Je vidět, že na začátku sezóny se připravovali na ten UEFA cup, takže dělali trochu jiné než taktické věci. Připravovali se hlavně kondičně. Pak samozřejmě s postupem času před tou ligou mistrů dělali herní věci. A oni jsou teď prakticky čtrnáct dní po tom poháru, čili na vrcholu formy. Začátek pro ně nebyl tak důležitý, ale směřovali to do této fáze a dál, směrem k play-off.

Nastoupíte v kompletní sestavě?

Vypadá to, že ano. Jediný, kdo má dlouhodobě problémy je náš kapitán Kuba Mižár, který se s námi sice už tři týdny připravuje, ale stále to není stoprocentní. Chodí na nějaká vyšetření a lehce s námi trénuje.

Je zápas proti Chrudimi pro tebe něčím speciální, nebo se od ostatních ligových neliší?

Speciální bych neřekl, spíš je to takové, že vidíme, jak se dělá profesionálně tenhle sport. Když to vezmu ze svého pohledu, tak třeba zápas se Spartou je speciální. Ale Chrudim je spíš opravdu o té kvalitě, že uvidíme, jak se pracuje.

V minulých dnech se rozhodovalo o dalším působení Jaroslava Slavíka. Nakonec v Plzni zůstává, takže vás přesvědčil svými výkony?

Zůstává, dohodli jsme se, že do konce sezóny tu bude. Ta zkouška se mu povedla, nastoupil za nás za áčko, za béčko asi třikrát a v těch zápasech byl vidět. Řekl si o to, abychom mu tu šanci dali, takže ji dostává. 

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 136266
Posledních 30 dnů: 1269 | Posledních 7 dnů: 419 | Poslední den: 24

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne