SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
Svarog FC Teplice

20. kolo, Pá 23.02 20:00

SK Interobal Plzeň 9
Svarog FC Teplice3

SK Interobal Plzeň

19. kolo, Pá 16.02 20:00

FK ERA-PACK Chrudim13
SK Interobal Plzeň 2

SK Olympik Mělník

18. kolo, Pá 09.02 20:00

SK Interobal Plzeň 5
SK Olympik Mělník0

SK Interobal Plzeň

17. kolo, Čt 18.01 20:10

1.FC Nejzbach Vysoké M..1
SK Interobal Plzeň 4

Helas Brno

16. kolo, Pá 12.01 20:00

SK Interobal Plzeň 6
Helas Brno2

SK Interobal Plzeň

15. kolo, Pá 05.01 20:00

AC Gamaspol Jeseník 1
SK Interobal Plzeň 7

SKP Ocel Třinec

14. kolo, Pá 22.12 20:00

SK Interobal Plzeň 4
SKP Ocel Třinec1

SK Interobal Plzeň

13. kolo, Pá 15.12 20:30

Gardenline Litoměřice..3
SK Interobal Plzeň 2

AC Sparta Praha

12. kolo, Pá 08.12 20:00

SK Interobal Plzeň 2
AC Sparta Praha5

FC Démoni Česká Lípa

11. kolo, Pá 24.11 20:00

SK Interobal Plzeň 6
FC Démoni Česká Lípa..0

SK Slavia Praha

21. kolo, Pá 02.03 20:00

SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

Tomáš Vnuk: Brazilci byli k poražení!

Tomáš Vnuk: Brazilci byli k poražení!

Nejproduktivnější hráč VARTA futsal ligy Tomáš Vnuk má za sebou dvě úspěšné reprezentační akce. Po turnaji čtyř zemí v Maďarsku byl součástí výběru trenéra Neumanna, který obsadil druhé místo na Grand Prix v Brazílii. Postupně si poradil s Belgií, Uruguayí i Kostarikou, aby v posledním zápase skupinové fáze podlehl domácím "kanárkům" . Stejné týmy se pak potkali i ve finále. Češi dvakrát vedli, nakonec ale Jihoameričané ukázali svoji sílu. Kanonýra Interobalu Tomáše Vnuka jsme se zeptali na dojmy z turnaje.

Na úvod jste porazili vysoko Belgii, jak důležitá byla výhra 9:0 pro sebevědomí týmu? 

Samozřejmě, pokaždé je důležitý vstup do turnaje a nám se povedl i vstup do zápasu a rychle jsme vedli. A myslím, že díky tomuto vstupu se nám pak ten celý turnaj povedl.

Jak se rodily výhry nad Uruguay a Kostarikou?

Na Uruguay jsme také vlítli a rázem jsme vedli a kontrolovali hru. Druhý poločas jsme se trochu ukolébali výsledkem a soupeř vycítil šanci a kousal do závěrečného hvizdu. Proti Kostarice jsme nastoupili do zápasu po dni volna a to je vždy těžké, navíc naše čtyřka s Honzou Janovským, Lukášem Rešetárem a Michalem Seidlerem měla od prvních minut volno, ale ihned po inkasované brance jsme dostali pokyn k pohybu a ještě v prvním poločase jsme do zápasu naskočili a vyrovnali. Druhou půli jsme měli hodně šancí a bylo otázkou času, kdy tam něco spadne. Přišlo to tři minuty před koncem a v poslední minutě tam spadla i pojistka do prázdné brány.

Pak přišla prohra s Brazilci ve skupině 4:9 a ve finále v neděli 2:4. Měli jste na to, alespoň jednou Brazilce porazit? 

Myslím, že jo! První zápas byl vyrovnaný a zlomil se 8 vteřin před koncem prvního poločasu, kdy jsme inkasovali na 4:3. Ve druhé půli jsme ještě dokázali snížit na 4:5, ale poté přišly smolné góly a skončilo to rozdílem třídy, ikdyž předvedená hra tomu neodpovídala. Kdo viděl druhý zápas, tak se mnou musí souhlasit, že Brazilci byli k poražení! Hráli jsme skvěle a troufám si říci, že s kouskem štěstí a bez pomoci rozhodčích Brazílii jsme mohli i vyhrát. Ale určitě se nemáme za co stydět! Vždyť kdo může říci, že proti nim Brazílie potřebovala pomoc od rozhodčích.

Který zápas se tobě nejvíc vydařil? 

Asi zápas s Uruguayí, kde jsem dal hned první gól a na další dva nahrál.

Jak na tebe působila atmosféra, zejména při zápasech s kanárky? 

Na naše zápasy chodilo výrazně méně lidi, ale i oni udělali dobrou atmosféru a ocenili potleskem pěknou akci. Samozřejmě na našem každém zápase nechyběli Markus Heinlein a Radek Lobo, kteří nám fandili a skandovali, za což jim patří velké dík! Hala na každý zápas Brazílie byla vyprodaná a atmosféra fantastická. Hluk, jaký fanoušci udělali ve finále, když Brazílie dala na 3:2, jsem snad ještě neslyšel! Husí kůže mi běžela po celém těle.

A jaké dojmy máš z Brazílie? 

Moc času na poznávání Brazílie nebylo. Byli jsme tam hlavně kvůli futsalu, takže město jsem nejvíce a nejlépe viděl z bazénu na hotelové střeše, kde jsem po každém utkání regeneroval. Jedno dopoledne jsme stihli i projít kus Zoo v Brusque, která byla nádherná, ale strašně velká, takže jsme celou bohužel nestihli. A volný den jsme si byli odpočinout u moře, kde to bylo super, až na to, že jsem se spálil a začíná se mi loupat obličej,tak snad mě diváci v pátek poznají. Snad jediné mínus je to, že po prvním zápase se mi přes noc ztratily v šatně sálovky a už se mi nevrátili, i když naši průvodci říkali, že je vzala ochranka k sobě a přinese je.

Byl turnaj dobrou náplastí za neúčast na Euru, které ted probíhá? 

Určitě. Samozřejmě, že Euro je Euro, ale tento turnaj byl kvalitně obsazen a navíc, kdy se Vám poštěstí hrát proti Dream Teamu Brazílie, která ho na tomto turnaji měla.

Co si přeneseš z národního týmu do ligy?

Doufám, že pohodu, ve které jsem na turnaji hrál a čas na palubovce, který mi tady trenéři dali. Nějaké věci které mě Brazílie zaujaly. Určitě to proberu i s trenéry a uvidíme, zda si je zkusíme i my v Plzni.

Díky za rozhovor!

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 124542
Posledních 30 dnů: 3208 | Posledních 7 dnů: 905 | Poslední den: 120

© 2018 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne