SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

SK Interobal Plzeň
SK Interobal Plzeň

St 17.04 20:00

SK Slavia Praha5
SK Interobal Plzeň 0

SK Slavia Praha

Po 15.04 20:00

SK Interobal Plzeň 5
SK Slavia Praha7

SK Interobal Plzeň

Út 02.04 21:00

SK Slavia Praha4
SK Interobal Plzeň 2

Bazooka CF Uherské Hradiště

22. kolo, Pá 29.03 20:00

SK Interobal Plzeň 6
Bazooka CF Uherské Hra..3

SK Interobal Plzeň

21. kolo, Pá 22.03 20:00

FC Démoni Česká Lípa..2
SK Interobal Plzeň 6

SK Interobal Plzeň

19. kolo, Pá 08.03 20:00

VŠB-TU Ostrava1
SK Interobal Plzeň 4

SK Interobal Plzeň

18. kolo, Pá 01.03 19:30

FT Zlej sen Liberec2
SK Interobal Plzeň 10

Svarog FC Teplice

17. kolo, Út 26.02 20:10

SK Interobal Plzeň 4
Svarog FC Teplice5

AC Sparta Praha

15. kolo, Pá 25.01 20:00

SK Interobal Plzeň 4
AC Sparta Praha5

SK Interobal Plzeň

14. kolo, Pá 18.01 19:30

Helas Brno1
SK Interobal Plzeň 9

Juniorské týmy dolaďují formu před sezónou

Juniorské týmy dolaďují formu před sezónou

Velkou část přípravy na novou sezónu mají týmy U17 a U19 za sebou. Během léta prošly obměnou a chystají se na novou sezónu. Několik otázek jsme položili oběma trenérům našich juniorských týmů - Partiku Mičkalovi (U17) a Tomáši Kadlecovi (U19).

Jak probíhala příprava?

Tomáš Kadlec: Příprava probíhá stejně jako každý rok, začali jsme trénovat zhruba v polovině září. Oba týmy zatím trénujeme dohromady dva dny v týdnu. Docházka je chvíli dobrá, chvíli špatná, tak jako každý rok, ale věřím, že jakmile se začne blížit sezóna, což je za tři neděle, tak kluci začnou poctivě chodit.

Jak široký máte kádr?

Tomáš Kadlec: Na papíře máme 18 lidí, z toho 15 kluků je stoprocentních, takže kádr by mohl být relativně široký. Z 99% jsou to kluci, kteří již futsal hrají minimálně rok nebo dva. Důležité je, že nám zůstal základ z té loňské zlaté devatenáctky, takže by to mohlo být dobré.
Patrik Mičkal: V týmu U17 jsme měli za úkol dát dohromady co nejvíce kluků, jelikož nám hodně kluků přešlo do U19. Nakonec jsme s doplněním a šířkou kádru spokojeni hlavně díky klukům, kteří přivedli své kamarády. Na tréninky také chodí hodně kluků z naší kategorie, takže jsem spokojený.

Jak moc se vám obměnily mužtva oproti loňské sezóně?

Tomáš Kadlec: Kostra té úspěšné devatenáctky nám zůstala, navíc ti šikovní kluci z týmu U17 přešli do U19. V týmu proběhla přirozená obměna a z loňska máme na čem stavět, takže si myslím, že v týmu ta kvalita je.
Patrik Mičkal: Dalo by se říct, že nám také zůstala kostra. Máme ovšem několik nových hráčů, které ten futsal musíme učit od základu, tlouct to do nich, říkat o čem to je, trénovat s nimi ty věci, které jsou pro ty starší kluky už známé. Je to každý rok stejné, ten tým je tvárný a doufáme, že ho vytvarujeme tak, aby byl konkurenceschopný.

Jaké jsou vaše cíle pro nadcházející sezónu?

Tomáš Kadlec: My hlavně chceme, aby to ty kluky bavilo a u futsalu zůstali. Myslím si, že to platí pro obě dvě kategorie. Co se týká U19, tak ty cíle jsou nejvyšší. Nebudeme si nic nalhávat, ale ten kádr svou kvalitu má, můžeme se opírat o čtyři reprezentanty a o velmi šikovné mladé kluky, kteří přišly ze sedmnáctky. Našim cílem určitě bude hráč ve špičce tabulky a snažit se pokud možno zopakovat loňský úspěch.
Patrik Mičkal: Vzhledem k tomu, že budeme začínat s klukama, kteří to budou hrát poprvé, tak bude začátek o malinko těžší. Ale ty cíle chceme také vždy ty nevyšší, ale musíme se podívat, co nám potom ukáže ta realita. Otázkou je, jak na tom budou soupeři, protože třeba nemuseli tak obměňovat jako my. Díváme se na to tak, že chceme hrát ve špičce, připravíme se na to, abychom hráli špičku a doufáme, že špičku hrát budeme.

Jsou na programu nějaké přípravné zápasy pro oba týmy?

Tomáš Kadlec: V plánu jsou přípravné zápasy pro obě dvě kategorie. Tým U19 odehraje přátelský zápas za týden nebo za 14 dní nejdéle. Bohužel se nám letos nepodařilo uspořádat Interobal Cup pro týmy U19 kvůli špatnému termínu, kdy ještě většina týmů ani nezačala přípravu. Určitě ještě zvládneme jeden nebo dva přípravné zápasy, abychom viděli všechny kluky.
Patrik Mičkal: U17 čeká přípravný zápas ve středu 31.10. od 20:00 v hale Slavie VŠ. Jinak bychom také ještě rádi stihli alespoň dva další zápasy do startu sezóny.

Kdy a kde vás čekají první soutěžní zápasy?

Tomáš Kadlec: Úplně první nás čekají 24. listopadu v Neratovicích. V Plzni hrajeme poprvé 8. prosince. Letos jdeme do nového systému soutěže, soutěž bude celorepubliková a s každým se bude hrát jednokolově buď venku nebo doma.
Patrik Mičkal: Pro tým U17 platí úplně to samé.

 

Oba trenéři dodávají, že pokud bude mít kdokoliv v ročnících 1999 - 2003 zájem, může se připojit k našim mládežnickým týmům. Stačí, když dotyčný přijde na trénink - pondělí od 19:30 do haly Lokomotivy 3 nebo středa od 20:00 do haly Slavie na Borech.

 

Držíme našim juniorům palce do nové sezóny!

Diskuze

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 167558
Posledních 30 dnů: 626 | Posledních 7 dnů: 175 | Poslední den: 19

© 2019 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne