11. 1.FC Nejzbach Vysoké.. 2 4:16 0
12. FC Tango Hodonín 2 4:16 0

Kompletní tabulka

Interobal si připsal další tři body

Utkání s beznadějně poslední Ostravou přineslo západočeskému celku další tři body do tabulky. Po zranění chytal poprvé od začátku gólman Lukáš Němec, na hřiště se téměř po roce vrátil také Michal Štrajt.

Již od úvodu se zdálo, že Plzeňští hráči navážou na první vzájemné utkání, které skončilo výhrou 12:0. V první minutě totiž poslal modrobílé do vedení kapitán Lukáš Rešetár, kterému připravil střeleckou pozici Jan Křemen. Poté ovšem přišlo dlouhé čekání na další vstřelenou branku. Ta přišla až po další čtvrthodině hry. V 16. minutě zvýšil svoji první brankou v utkání na 2:0 Michal Holý, asistenci si připsal Michal Kovács. Do poločasu se hosté prosadili ještě jednou. Druhou branku v utkání vsítil Michal Holý, druhou asistenci poté zaznamenal Jan Křemen. Do šaten se tedy šlo za stavu 3:0 pro Plzeň.

Do druhého poločasu hosté pozměnili sestavu. Poprvé od loňského semifinále play-off oblékl dres Interobalu Michal Štrajt, který ohlásil návrat do týmu. Ve druhé minutě druhého poločasu se znovu měnilo skóre. Po přihrávce Michala Holého rozvlnil síť domácí branky Jan Křemen. To ovšem pro plzeňské byla poslední trefa v utkání. Na konečných 4:1 upravili domácí ve 25. minutě. Poté se utkání dohrálo již bez branek.

Jaroslav Slavík k utkání: Utkání jsme po náročné cestě bodově zvládli. To, že jsme vstřelili jen čtyři góly, mohlo být způsobeno tím, že jsme do Ostravy přijeli o něco později a nedokázali se na utkání připravit na 100%. Šancí ze hry jsme ale měli spoustu a je naše chyba, že střely nekončily v bráně. Ostrava působila smířeně s tím, že nemají co ztratit, takže měli Ostravští čisté hlavy a chuť se s námi měřit až do poslední chvíle. My jsme v druhé půli prostřídali a bylo to trochu znát na kvalitě hry. Přesto jsme měli plno šancí až do konce zápasu.

VŠB-TU OSTRAVA - SK INTEROBAL PLZEŇ 1:4 (0:3)

VŠB-TU Ostrava: Kodeš – Chvěja, Uher, Petr, Pánek, Janita, Mikyska, Fendrich, Kapsa, L. Kundrátek, P. Kundrátek

SK Interobal Plzeň: Němec (Luhový) – Rešetár, Buchta, Slavík, Sláma, Turek, Štrajt, Havel, Kovács, Holý, Mižár, Křemen, Künstner

Branky: 25´ Fendrich (Uher) – 1´ Rešetár (Křemen), 16´ Holý (Kovács), 18´ Holý (Křemen), 22´ Křemen (Holý)