SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

SK Interobal Plzeň vs AC Sparta Praha

Datum a čas konání: 15.12.2019 20:00

Tabulka

1. SK Interobal Plzeň 10 63:20 28
2. AC Sparta Praha 10 89:20 27
3. FK ERA-PACK Chrudim 10 53:12 25
4. Svarog FC Teplice 10 62:33 24
5. SK Slavia Praha 10 59:38 21
6. Helas Brno 10 38:44 13
7. FC Démoni Česká Lípa 10 41:49 10
8. Dynamo PCO České.. 11 43:79 10
9. FT Zlej sen Liberec 10 28:58 9
10. 1.FC Nejzbach Vysoké.. 10 26:59 6
11. SK Olympik Mělník 11 42:82 4
12. FC Tango Hodonín 10 26:76 3

Kompletní tabulka

Michal Štrajt hlásí návrat

Michal Štrajt hlásí návrat

337 dnů. Přesně tolik dělilo poslední dvě utkání, ve kterých Michal Štrajt oblékl dres Interobalu. V loňské sezóně vstřelil Miki, jak už ho nikdo jinak nenazve, čtrnáct gólů v základní části a dalších pět přidal v play-off. Jak se celý comeback této ofenzivní posily udál?

Miki, vítej zpět! Jak se upekl tvůj návrat?

Pár náznaků bylo už na začátku roku, kdy jsem byl ve spojení hlavně s Petrem Kučerou a Davidem Fričem. Nakonec jsem se rozhodl neměnit to, proč jsem vlastně skončil a to bylo být více doma s manželkou a čerstvě narozeným synem. Spojení práce a života v Německu, hraní fotbalu v Německu a dojíždění do Plzně 100km několikrát v týdnu bylo hodně náročné. Teď se celá situace trochu změnila. Dostal jsem velice lákavou pracovní nabídku z Plzně, kde jsme/jsem pořád ,,doma’’. Po ne moc dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl ji příjmout a vrátit se po necelých 5 letech zpět do ČR. Že ten čas někdy nastane jsem věděl, ale takhle rychle jsem si nemyslel. I proto okamžitý návrat do Interobalu. Chtěl bych také moc poděkovat panu Lobovi a Interobalu za šanci se zase vrátit zpět.

Kdy jsi věděl na 100%, že se vrátíš ještě tuhle sezónu?

Zároveň s tím, co jsem se dohodl na ukončení pracovní smlouvy v Německu a jistým nástupem do nové práce v Plzni. Poté už bylo jasné, že se zapojím ještě v téhle sezóně. Bylo jen na domluvě, kdy přesně bych mohl naskočit do tréninku.

Nastoupil jsi poprvé v pátek v Ostravě, jak jsi se cítil?

Popravdě strašně. Několik měsíců bez pořádného zápřahu a tréninku se na mě podepsalo. Jsem rád, že jsem mohl naskočit už teď, mám před sebou měsíc na to se sebou něco udělat a hodit se do formy.

Naposledy jsi v dresu Interobalu nastoupil 5. 4. 2018 ve druhém semifinále na Spartě, změnilo se od té doby v klubu něco?

Přišli hráči velikých jmen a je to na hřišťi vidět. Znají se a ví co od sebe čekat. Naopak klub poměrně hodně hráčů také opustilo, takže změn hlavně v kabině pár bylo.

Těšil jsi se hodně na návrat?

Těšil jsem se. Jak na návrat na hřiště, tak na česky mluvící kabinu. Futsal je krásný sport a když se dělá s láskou, tak to člověka baví.

Jak tě přivítali spoluhráči?

Většina kluků to už asi věděla, takže to nebylo nějaké veliké překvapení. S klukama jsem si byl navíc tušim v prosinci na 14 dní zatrénovat, když jsem měl měsíc otcovského volna, tak jsem nové kluky poznal. Jinak přivítání bylo příjemné a poklidné.

V posledním kole základní části budeš hrát poprvé po návratu doma v Plzni, jak se těšíš? Přijdou se na tebe podívat známí a rodina?

Určitě někdo přijde. Třeba rodiče mají futsal rádi a chodili se koukat, ikdyž jsem teď nehrál. Snad bude chodit i manželka s prckem, ikdyž na něj asi bude už moc dlouho, ale bylo by to fajn.

Jak jsi z pozice diváka vnímal dosavadní působení Interobalu v této sezóně? Měl jsi touhu pomoct?

Párkrát jsem trnul, kroutil hlavou a nadával u obrazovky. Pomoct jsem chtěl, ale když jsem viděl zápasy třeba se Slavií doma nebo s Teplicemi, tak jsem měl pocit, že bych tam stejně neměl co dělat, že to je hrozné tempo. Vše důležité se bude odehrávat v play-off, tam se rozhoduje jestli bude sezóna úspěšná nebo ne.

Jaké jsou tvoje osobní cíle do konce sezóny?

Zhubnout, dostat se do formy, pomoct týmu v důležitém play-off a hlavně zůstat bez zranění!

Díky za rozhovor a ať se daří!

Diskuze

Poslední zápas

SK Olympik Mělník
SK Interobal Plzeň
5:9
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 Městský obvod Plzeň 3 Plzeňská teplárenská Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Elfetex Porsche Plzeň DBA personal s.r.o.

Počet návštěv: 178983
Posledních 30 dnů: 2717 | Posledních 7 dnů: 341 | Poslední den: 65

© 2019 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne