SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

1.FC Nejzbach Vysoké.. vs SK Interobal Plzeň

Datum a čas konání: 20.9.2019 20:00
Místo: Vysoké Mýto

Tabulka

1. AC Sparta Praha 2 20:4 6
2. Svarog FC Teplice 2 16:2 6
3. SK Interobal Plzeň 2 14:4 6
4. FC Démoni Česká Lípa 2 12:9 4
5. FK ERA-PACK Chrudim 2 5:5 3
6. SK Slavia Praha 2 7:8 3
7. Dynamo PCO České.. 2 9:12 3
8. FT Zlej sen Liberec 2 8:15 3
9. Helas Brno 2 2:6 1
10. SK Olympik Mělník 2 12:16 0
11. 1.FC Nejzbach Vysoké.. 2 4:16 0
12. FC Tango Hodonín 2 4:16 0

Kompletní tabulka

Trenéři juniorek s odstupem hodnotí sezónu

Trenéři juniorek s odstupem hodnotí sezónu

27. ledna byly naše juniorské týmy naposledy v akci. Mladší dorostenci se futsal učili, zatímco ti zkušenější opět věšeli medaile na krk. Jak s odstupem času hodnotí sezóny svých svěřenců trenér U17 Patrik Mičkal a U19 Tomáš Kadlec?

Jak s odstupem času vnímáte sezónu týmů U17 a U19?

Patrik Mičkal: V sedmnáctce bylo vidět zlepšení zápas od zápasu. Byla tam vidět práce s týmem, dokázali jsme z hráčů vyždímat, co bylo potřeba a turnaj od turnaje to bylo lepší.
Tomáš Kadlec: Co se týče devatenáctky, tak tam jsme si říkali, že musíme hrát naplno od prvního turnaje, ale bohužel jsme od prvního turnaje nehráli. Opět jsme klasicky, jak už to u plzeňských dorostů bývá, začátek ligy prospali. Poté začly už výkony stoupat a kluci začli hrát dobře, z mé strany. Nakonec jsme se dostali tam, kam jsme se dostali a s odstupem času to hodnotím velmi pozitivně.

Když srovnáte předsezónní cíle s výsledky týmů, naplnili jste je?

Patrik Mičkal: Dalo by se říct, že jsme měli polovinu týmu U17 úplně novou a každý rok je to boj o to, abychom měli kluky. Samozřejmě, že kvalita je taková i taková, takže jsme se snažili z kluků něco vymačkat a naučit je futsal. Pro nás je sedmnáctka spíše taková zkušební a až v devatenáctce by měli kluci ukazovat, že se za ty dva roky něco naučili. Jsem rád, že ten tým, který jsem měl k dispozici, tak šlapal. Potěšily mě hlavně zápasy s TOP týmy v této soutěži, jako byla Chrudim a Slavia, kde jsme určitě nebyli horší. V těchto zápasech u kluků právě gradovalo to, že už pochopili o čem to je. Samozřejmě jsem si přál být výše, ale je to dobrý odrazový můstek do dalšího roku.
Tomáš Kadlec: U nás v U19 určitě byl cíl poprat se o medaile. My jsme ten začátek prospali, ale postupem času jsme se dokonce mohli prát i o stříbrnou medaili. Každopádně si myslím, že bronzovou medailí je cíl splněn.

Tým U17 tedy skončil osmý, na čem budete pracovat do další sezóny, aby bylo umístění lepší?

Patrik Mičkal: Bude zase záležet, kolik nových hráčů budeme mít a koho seženeme. Já bych si samozřejmě přál, aby přišla taková generace, jako se rodí jednou za mnoho let, která bude vyjímečná. Teď jsme ve fázi, že nám první čtyřka odchází do U19 a druhá čtyřka, která se to teď ten rok učila pro nás bude ta stěžejní. Takže bych řekl, že do sedmnáctky budeme znovu potřebovat hodně kluků, které zase budeme učit od začátku.

Který zápas U17 byl v sezóně nejlepší a proč?

Patrik Mičkal: Určitě s Chrudimí. Když jsme viděl jejich utkání s Mělníkem, ve kterém Mělník vedl a nakonec se s ním Chrudim vypořádala, tak jsem měl trochu obavy. Nakonec mě naši kluci fantasticky překvapili. Sice jsme dostali dva hloupé góly z nezkušenosti, ale dokázali jsme jim zle zatápět a mohli jsme i vyrovnat. Nakonec utkání skončilo prohrou 2:1.

Co jste týmu U17 k celé sezóně řekli?

Patrik Mičkal: Samozřejmě jsme je pochválili za to, co se za tu jednu sezónu naučili a čeho dosáhli. Ta sezóna je krátká, samozřejmě trénujeme před sezónou, ale ta soutěž je za tři měsíce zase pryč. A za takhle krátkou dobu chceme, aby ti kluci předváděli nějaké výkony. Vždycky záleží na tom, jak se to sejde a teď se to sešlo dobře. Je důležité, aby ti kluci, kteří už jsou tam druhý rok, podrželi ten zbytek, který je nový.

Devatenáctka byla bronzová, v posledním utkání hrála o stříbro. Co tomu Tomáši chybělo?

Tomáš Kadlec: Chybělo tomu štěstí. První poločas nebyl z naší strany vůbec dobrý. V prvním poločase jsme se báli, byli jsme svázáni zodpovědností a výkon vůbec nebyl hoden posledních zápasů. O poločase jsme si řekli, ať hodí první poločas za hlavu, že medaili mají, že mají splněno. Poté jsme začali hrát, vyrovnali jsme z 0:2 na 2:2, a poté tomu chybělo to štěstí, když Tomáš Buchta 20 vteřin před koncem běžel sám na branku a trefil tyčku. 

Když porovnáte loňskou a letošní sezónu U19, v čem se ta letošní lišila?

Tomáš Kadlec: Sice nám jádro týmu zůstalo, ale přesto jsme doplňovali novýma klukama. Nebudeme si nic nalhávat, ale odešly nám osobnosti kabiny Dušan Künstner a Lukáš Němec. Výkonostně jsme je možná dokázali nahradit, ale osobnostní přínos pro tým jsme nenahradili. Oni dva právě dokázali mančaft stmelit a vyhecovat k maximálním výkonům. 

Co bys vzkázal individualitám, které táhly tým U19? Zejména tedy trio Buchta, Zajíček a Lecjaks.

Tomáše Kadlec: Určitě pokračovat v tom, co mají nastolené. Jsou to mladí kluci a to vůdcovství se musí naučit a učí se ho. Tomáš Buchta se do toho časem určitě dostane, Lukáš Lecjaks je spolehlivý gólman. Co se týče Petra Zajíčka, tak to je trošku tišší kluk, ale určitě také časem dozraje. Mají před sebou poslední rok v kategorii U19, takže i to by je ještě mohlo vyburcovat, aby ten titul ještě jednou vyhráli. 

Co jste řekli U19 k sezóně?

Tomáš Kadlec: Řekli jsme jim, že si to zkazili sami. Sílu týmu měli obrovskou, ale zase na druhou stranu klobouk dolů, že makali a dotáhli to na medaile. Řekl jsem jim, že příští rok budou ještě kvalitnější a budou mít opět vysoké cíle.

Jak nyní po sezóně vypadá program juniorských týmů?

Patrik Mičkal: Oba týmy trénují každé pondělí do konce března. V minulých letech jsme ihned po soutěži končili, letos nám klub umožnil dál trénovat, takže je to taková nadstavba. Pak samozřejmě bude pauza a bude opět na vedení klubu a juniorských týmů zajišťovat hráčský kádr na novou sezónu. Kluci se opět budou moci věnovat plně velkému fotbalu, protože bez něj to v této kategorii nejde. Trénovat začneme opět na začátku září.
Tomáš Kadlec: Ještě bychom chtěli na závěr velmi poděkovat klubu.Jsme obrovsky vděční za finanční podporu, za umožnění tréninkových jednotek a že nám věřili a podporovali nás.

Děkujeme a gratulujeme k výborným výkonům v celé sezóně!

Diskuze

Poslední zápas

SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha
5:2
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Interobal k.s. Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 Městský obvod Plzeň 3 Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
SELECT Porsche Plzeň

Počet návštěv: 171635
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 595 | Poslední den: 135

© 2019 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne