SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chrudim 3 35:13 15
2. SK Slavia Praha 3 34:12 13
3. Helas Brno 3 23:17 13
4. Inter FC Kadaň 3 49:35 12
5. SK Interobal Plzeň 3 30:9 9
6. SK Olympik Mělník 3 36:34 9
7. Oxyworld Baník Chomutov 3 29:50 9
8. FTZS Liberec 3 32:44 7
9. FC Rapid Ústí nad Labem 2 26:29 5
10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Plzeň v přípravě porazila Spartu

Plzeň v přípravě porazila Spartu

V pátek 28.8.2015 se v hale Slavia VŠ v Plzni uskutečnilo přátelské utkání proti futsalové Spartě Praha. Oba trenéři se společně s rozhodčími domluvili na zvýšení čistého hracího času na 2x25 minut. Dále možnost obou týmů v poločase na dva time-outy a desítky se měli kopat až po šestém faulu.

Pražský klub přijel do Plzně jen bez Michala Holečka. A i Plzeň byla připravená komplet i s novou možnou posilou. Utkání jako každé se Spartou začalo velmi z ostra a během chvilky mohl být vyloučen hráč a trenér hostí David Frič za velmi tvrdý zákrok. Nestalo se a v celkově tvrdší hře se pokračovalo. Zápas však byl pro diváky velmi atraktivní a v prvním poločase bylo vidět spoustu futsalových kombinací, šancí na obou stranách a hra nahoru dolů. Interobal otevřel skóre a držel náskok po celou dobu prvního poločasu. V posledních minutách však Sparta snížila třemi desetimetrovými kopy. Nakonec vteřinu před koncem poločasu Plzeň ještě branku dala a "šatňákem" vyhrála poločas 4:3.
V první části druhého poločasu měla Sparta převahu, ale Plzeň skvěle bránila a nedávala moc velký prostor k zakončení. V druhé půlce se hra znovu vyrovnala. Několik minut do konce za napadení Vnuka dostal Zapletal červenou kartu a Plzeň měla přesilovku. V té se Plzeň snažila držet míč na sálovkách a na jistotu gólově zakončit. To se nestalo a v závěrečných minutách při power-play Sparty se Plzeň zavřela a již k ničemu Pražany nepustila. Výsledek na konci utkání 6:4 pro Plzeň.

Sestřih ze zápasu najdete ZDE

Hodnocení trenéra Plzně Petra Kučery:
"Zápas s těžkým soupeřem který má v letošní sezóně finálové ambice jsme zvládli skvěle a zvítězili. Kluci do puntíku dodržovali stanovenou taktiku a nebýt desetimetrových kopů, tak mohl skončit výsledek větším rozdílem. Jsem rád, že kluci začínají věřit cestě po které jsme se dali a začínají věřit i sami sobě. Samotný zápas se hrál v obrovském tempu a na palubovce bylo k vidění hodně tvrdých střetů i zajímavých akcí. Důležité bylo, že po ztrátě vedení 3:0 se kluci nepoložili a dále praktikovali stejný futsal jaký jsme chtěli. Závěrem chci dodat, že za posledních deset dní jsme se utkali se třemi ligovými mužstvy. Mělníkem (sestoupil), těžkým Benagem a Spartou a byla z toho remíza a dvě výhry!
Kluky chci a musím pochválit a doufám, že stejný zápal do hry a učení se novým věcem jim vydrží i v sezóně."

 

Diskuze

Poslední zápas

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3 Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 SPUR FINporadenství.com Vodárna Plzeň
ROBSTAV k.s.
KMB progress Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
Desinsekta SELECT MD elektronik Porsche Plzeň EasyHomes Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 255461
Posledních 30 dnů: 719 | Posledních 7 dnů: 196 | Poslední den: 83

© 2024 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne