SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chrudim 3 35:13 15
2. SK Slavia Praha 3 34:12 13
3. Helas Brno 3 23:17 13
4. Inter FC Kadaň 3 49:35 12
5. SK Interobal Plzeň 3 30:9 9
6. SK Olympik Mělník 3 36:34 9
7. Oxyworld Baník Chomutov 3 29:50 9
8. FTZS Liberec 3 32:44 7
9. FC Rapid Ústí nad Labem 2 26:29 5
10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Plzeňští chtějí vyrovnat sérii, finále se přesouvá do Plzně

Plzeňští chtějí vyrovnat sérii, finále se přesouvá do Plzně

První finálové utkání, které se odehrálo v pondělí v chrudimské hale, přineslo vyrovnaný souboj dvou nejlepších celků ročníku. Plzeň i díky troše smůly nakonec zatáhla za kratší konec provazu a prohrála v Chrudimi těsně 2:3. V páteční podvečer budou mít svěřenci Marka Kopeckého šanci finálovou sérii vyrovnat. Speciální akci si na utkání připravilo město Plzeň, opět bude k vidění i přestávkový program.

Plzeňští hráči zažívají podobné chvíle, jako během semifinále. Taky v něm po prvním utkání prohrávali 0:1 v sérii po té, co jim štěstěna nepřála v koncovce.

„Zápas u nás doma bude zase vyrovnaný a jestli nechceme otáčet sérii z 0:2, tak musíme vyhrát. Musíme se ponaučit z chyb, které jsme udělali v prvním zápase a přidat na důrazu před oběma brankami,“ řekl za plzeňskou kabinu mladík Dušan Künstner.

Patronát nad finálovými utkáními v Plzni převzal náměstek primátora města Plzně pan Roman Zarzycký. Díky tomu si budou moci příchozí fanoušci vyzkoušet i jednu zajímavou aktivitu. Již od 18:00 nabídne Odbor sportu Magistrátu města Plzně možnost vyzkoušet si kop na branku s měřením rychlosti, dozvědět se informace o Sportmanii Plzeň a ti nejmladší dostanou i drobné dárky. Tato akce s názvem Plzeň žije zdravě se uskuteční v předsálí sportovní haly Lokomotivy.

Po řadě kladných ohlasů po posledním semifinálovém utkání znovu na palubovku o poločasové přestávce dorazí tanečníci společenských tanců z taneční skupiny Filipa Gregoriadese. Těšit se tak můžete nejen na špičkový futsal, ale i na parádní kulturní vložku.

Utkání mělo být původně vysíláno na ČT sport, zde bohužel došlo ke změně kvůli kolizi s dalším programem České televize. Utkání tak bude živě vysíláno obvyklým způsobem na YouTube a kanálu ČT sport plus (HbbTV).

Druhé finálové utkání mezi Plzní a Chrudimí se v městské sportovní hale na Slovanech odehraje v pátek 6. května netradičně od 19:10.

Diskuze

Poslední zápas

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3 Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 SPUR FINporadenství.com Vodárna Plzeň
ROBSTAV k.s.
KMB progress Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
Desinsekta SELECT MD elektronik Porsche Plzeň EasyHomes Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 257261
Posledních 30 dnů: 1338 | Posledních 7 dnů: 106 | Poslední den: 6

© 2024 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne