SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chrudim 3 35:13 15
2. SK Slavia Praha 3 34:12 13
3. Helas Brno 3 23:17 13
4. Inter FC Kadaň 3 49:35 12
5. SK Interobal Plzeň 3 30:9 9
6. SK Olympik Mělník 3 36:34 9
7. Oxyworld Baník Chomutov 3 29:50 9
8. FTZS Liberec 3 32:44 7
9. FC Rapid Ústí nad Labem 2 26:29 5
10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Vstupenky, akreditace, vysílání a vše k Lize mistrů

Vstupenky, akreditace, vysílání a vše k Lize mistrů

Hlavní fáze UEFA Futsal Champions League se nezadržitelně blíží a s tím vrcholí i přípravy v Plzni. Právě náš klub a naše město bude hostit skupinu s číslem 6, ze které do další fáze soutěže postoupí pouze její vítěz. Hracími dny budou 25., 26. a 28. říjen, tedy středa, čtvrtek a sobota. V navazujícím článku se dočtete všech potřebných informací jak pro fanoušky, tak novináře.

 

TERMÍNY

25.10. - HRACÍ DEN 1
16:00 Futsal Gentofte - Riga FC
19:00 KMF Radnik Bijeljina - SK Plzeň

26.10. - HRACÍ DEN 2
16:00 KMF Radnik Bijeljina - Futsal Gentofte
19:00 SK Plzeň - Riga FC

28.10. - HRACÍ DEN 3
16:00 Riga FC - KMF Radnik Bijeljina
19:00 SK Plzeň - Futsal Gentofte

VSTUPENKY

Prodej vstupenek bude probíhat ve dvou vlnách. V pondělí 25. září začne online předprodej, kdy budou v síti Ticketportal k zakoupení pouze celoturnajové balíčky za zvýhodněnou cenu. Tento balíček obsahující vstup na všech šest utkání bude za cenu 1.000,- Kč. Předprodej bude ukončen 16. října ve 12:00 hod, kdy jej nahradí prodej celoturnajových balíčků za plnou cenu 1.300,- Kč. Prodej těchto balíčků bude ukončen ve 12:00 hod prvního hracího dne, tedy 25. října. Jednodenní vstupenky (2 zápasy) budou k zakoupení pouze na místě za cenu 500,- Kč. Prodej vstupenek bude rozdělen do dvou sektorů 1 a 2. Zakoupit vstupenky si budete moci do obou sektorů. V sektoru 1 se navíc budou nacházet VIP místa a fanoušci soupeřova týmu, v sektoru 2 se bude nacházet kotel plzeňských fanoušků. Osoby ZTP a děti do 12 let (nutné prokázání věku) v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Pořadatelé u vstupů budou vybaveni čtečkami, které dokáží nasnímat kód vstupenky i z mobilního telefonu. Tisk vstupenek tedy není nutný, prokázat se můžete eTicketem, který vám po zakoupení vstupenky přijde do e-mailu.

FANOUŠCI

Pro fanoušky chystáme ve spolupráci s klubovým dodavatelem oblečení Elvésport fanshop s merchem. Zakoupit si budete moci repliky dresů, šálu, trička a další předměty. Pro ty, kteří se chtějí klubovými suvenýry vybavit už předem, zde je odkaz na fanshop - bit.ly/fanshopIOB . Ve stádiu plánování je aktuálně i doprovodný program.

PŘENOSY UTKÁNÍ

Zápasy odvysíláme prostředníctvím internetové platformy v premium kvalitě na 6 HD kamer s komentářem. Přenosy budou zpoplatněny, vysílání jednoho hracího dne (2 zápasy) vyjde na 250,- Kč. O bližších detailech Vás budeme informovat.

AKREDITACE

Zájemci o akreditace již mohou zasílat své žádosti. Posílejte je na e-mail skinterobal@gmail.com a uveďte:

  • JMÉNO A PŘÍJMENÍ
  • NÁZEV ZASTUPOVANÉHO MÉDIA
  • TYP: PÍŠÍCÍ / FOTO / ROZHLAS / ANALÝZA STATISTIK
  • TELEFONNÍ KONTAKT

Následně vám bude klubem zaslán e-mail s odpovědí, zda se žádosti vyhovuje či nikoli.

Diskuze

Poslední zápas

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3 Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 SPUR FINporadenství.com Vodárna Plzeň
ROBSTAV k.s.
KMB progress Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
Desinsekta SELECT MD elektronik Porsche Plzeň EasyHomes Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 255461
Posledních 30 dnů: 719 | Posledních 7 dnů: 196 | Poslední den: 83

© 2024 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne