SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chrudim 3 35:13 15
2. SK Slavia Praha 3 34:12 13
3. Helas Brno 3 23:17 13
4. Inter FC Kadaň 3 49:35 12
5. SK Interobal Plzeň 3 30:9 9
6. SK Olympik Mělník 3 36:34 9
7. Oxyworld Baník Chomutov 3 29:50 9
8. FTZS Liberec 3 32:44 7
9. FC Rapid Ústí nad Labem 2 26:29 5
10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Vyjádření klubu ke kontumaci utkání na Slavii

Vyjádření klubu ke kontumaci utkání na Slavii

Utkání 3. kola 1. Futsal liga, které se odehrálo 8. září 2023 mezi týmy SK Slavia Praha a SK Interobal Plzeň (0:2), bylo kontumováno ve prospěch domácího celku výsledkem 5:0. Rozhodla o tom disciplinární komise, která za porušení pravidel zároveň udělila plzeňskému klubu pokutu 14.000,- Kč. Obhájce ligového titulu porušil pravidlo o počtu Čechů v sestavě, kdy jich od aktuální sezóny musí figurovat v sestavě minimálně osm, až poté mohou v sestavě figurovat i zahraniční hráči. K celé situaci podal prohlášení generální ředitel klubu Jakub Hodek.

Rádi bychom se jménem klubu omluvili hráčům, partnerům a fanouškům.

Při vyplňování zapisu o utkani jsme si neuvědomili, že kvóta hráčů české národnosti byla od letošní sezóny navýšena na osm. V zápise tak bylo uvedeno pouze sedm hráčů, ačkoli osmý hráč, Lukáš Rešetár, byl na utkání přítomen v civilu a uveden jako asistent trenéra.

Jedná se o hrubé pochybení, které znamená finanční a herní trest od disciplinární komise. Utkání bylo kontumováno a klubu byla uložena poměrně vysoká finanční pokuta. Tento trest přijímáme neboť jsme si vědomi vlastní chyby. Přestože naši hráči nepoznali na palubovce porážku déle než jeden rok, přišli jsme v tabulce o tři body.

Věřím, že nám zachováte přízeň a těšíme se na viděnou na nejbližším domácím utkání, a to na čtvrtfinále Poháru SFČR, kdy se náš tým utká s Chrudimí. Utkání se odehraje 17. října od 20:15 v MSH na Slovanech. Čeká nás bohatý program, který vyvrcholí naší účastí v Lize mistrů. Buďte u toho s námi.

Jakub Hodek
Generální ředitel klubu

Diskuze

Poslední zápas

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3 Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 SPUR FINporadenství.com Vodárna Plzeň
ROBSTAV k.s.
KMB progress Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
Desinsekta SELECT MD elektronik Porsche Plzeň EasyHomes Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 257005
Posledních 30 dnů: 1881 | Posledních 7 dnů: 605 | Poslední den: 17

© 2024 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne