SK Interobal Plzeň

Oficiální stránky futsalového klubu
SK Interobal Plzeň
www.futsalplzen.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chrudim 3 35:13 15
2. SK Slavia Praha 3 34:12 13
3. Helas Brno 3 23:17 13
4. Inter FC Kadaň 3 49:35 12
5. SK Interobal Plzeň 3 30:9 9
6. SK Olympik Mělník 3 36:34 9
7. Oxyworld Baník Chomutov 3 29:50 9
8. FTZS Liberec 3 32:44 7
9. FC Rapid Ústí nad Labem 2 26:29 5
10. SKUP Olomouc 2 16:43 1
11. Žabinští Vlci Brno 2 14:41 1

Kompletní tabulka

Víkend mládeže: Final4 svým programem naplní víkendové dění, zapojí se i ženy

Víkend mládeže: Final4 svým programem naplní víkendové dění, zapojí se i ženy

Základní část hned několika mládežnických kategorií je u konce, a my už s napětím vyhlížíme tu část, ke které se budou obracet snad všichni sportovní statistici, ale i samotní hráči a jejich nejbližší. Tento víkend bude patřit Final4 a to hned na několika frontách. Dorostenci s Juniory absolvují Final4 společně, a tak budeme mít i početné zastoupení v hledišti. Diváka pak zajisté potěší fakt, že obě zmíněná Final4 budou streamována.

Nejmladší v sobotu a doma

V rámci Final4 Krajského přeboru Plzeňského kraje se v Plzni představí kategorie U13 a U15. S očekáváním tak budeme sledovat, jak moc se bude našim mladým nadějím dařit v této důležité části soutěže.

Dorost se představí ve Slaném

Dorostenci předváděli po celou sezónu velmi kvalitní výkony, nicméně nelze opomenout to, že někdy k dokonalosti přece jen něco chybělo. Suma sumárum konkurence plná základní část přisoudila Interobalu poslední, tedy čtvrté, postupové místo. Závěrečné souboje o medaile se odehrají v sobotu 10.2. v MSH Slaný. Interobal se představí hned v prvním duelu dne, kde vyzve Chrudim. Druhou dvojici pak utvoří Mělník s Chomutovem.

„Na Final4 se moc těšíme. Byl to náš cíl se sem dostat a to se nám podařilo, postoupili jsme sice ze čtvrtého místa, ale jedem se porvat o titul. Rozhodně na to máme a věřím, že titul přivezeme domů do Plzně. Budeme moc rádi, když nás dorazíte podpořit.“ Prohlásil kapitán týmu Matěj Holý.

Neděle v rytmu  Juniorce

Na samotný závěr víkendu se do boje pustí juniorská složka týmu, a i zde se můžeme těšit na pořádné peklo v pekle. Stejně jako u dorostu odstartuje svou pouť za titulem Interobal soubojem s Chrudimí. Čtyřku pak doplní Slavia Praha a Ústí nad Labem.

„Na Final4 se všichni strašně těšíme. Byl to nás cíl, na který jsme dřeli a makali od začátku sezóny. Chceme se určitě umístit na co nejvyšších příčkách a vybojovat vysněnou medaili (nejlépe zlatou). Celou sezónu jsme se snažili o toto “finále“, takže do toho půjdeme naplno! Jdeme do zápasů motivovaní, a budeme chtít předvést co nejlepší výkon, abychom ukázali, že na to máme! Držíme palce i dorostencům, které jedeme v sobotu všichni podpořit do SH ve Slaném.“ Doplnil kapitán U19 Tomáš Pečenka.

Mimo tyto finálové boje se představí na domácí půdě i ženy. Ty v neděli čeká poslední turnaj základní části, a ty si mohou tímto turnajem zajistit účast ve svém Final4, které se bude konat začátkem března.

Diskuze

Poslední zápas

SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň
0:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Interobal k.s. Městský obvod Plzeň 3 Město Plzeň Městský obvod Plzeň 4  Městský obvod Plzeň 1 SPUR FINporadenství.com Vodárna Plzeň
ROBSTAV k.s.
KMB progress Národní Sportovní Agentura Kovošrot Nepomuk Pavel Trampota
bezpečnostní agentura Ivana Píclová
Desinsekta SELECT MD elektronik Porsche Plzeň EasyHomes Stavitelství Šmíd

Počet návštěv: 255461
Posledních 30 dnů: 719 | Posledních 7 dnů: 196 | Poslední den: 83

© 2024 SK Interobal Plzeň | Všechna práva vyhrazena | futsal@interobal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne